Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsokat, tippeket, vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat, tippeket, véleményt légy szíves! Tovább lent?

Figyelt kérdés
Van amikor találkozom egy lánnyal jól elvagyunk, beszélgetünk stb, de van az az úgy nevezett "kínos csend".Ezt valahogy ellehet kerülni? Vagy ,ha nem tudunk úgymond beszélgetni mint más lánnyal akkor ne is erőltessem?
2011. jan. 12. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Fingj egyet:D

Tuti röhögni fogtok:D

2011. jan. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Természetesen elkerülhető. Amúgy a csend bekövetkeztekor lehet mást tenni, amik inkább a testbeszéd részei, de nemtom milyen korú vagy így nem bátorítalak semmire. Viszont. Ha a beszélgetést szeretnéd elmélyíteni érdemes megtanulni jól kérdezni. Kérdések esetében lehet nyílt és zárt kérdést feltenni. Meg kell tanulnod lehetőleg minél gyakrabban nyílt kérdéseket feltenni. Zárt kérdés az amire igen/nem válaszokat lehet adni, vagy néhány szóval le lehet tudni. Viszont a nyílt kérdésre kénytelen hosszabban válaszolni. Adott esetben nem érdemes megkérdezni h tetszik ez a virág/kép/szín, hanem h melyik a kedvenc virágod/képed/színed és miért? Erre már kénytelen lesz hosszabban válaszolni. Tudom, elég szerencsétlen példa, de remélem arra elég volt h érthető legyen a lényeg. Na és ha hosszabban válaszol az számodra azért szerencsés, mert ha figyelsz arra amiket mond, a válaszban esetleg találhatsz olyan dolgokat amik útján folytatható a beszélgetés. pl: szeretem a zöld színt, vagy a rózsát (vagy bármi amire épp válaszol), mert azok nyárias dolgok. És akkor rögtön tudod folytatni azzal h merre szokott nyaralni? Szal a lényeg h beszéltesd, h a kimondott dolgokból ki tudd hozni a téma folytatását. Sok sikert! ;)


"életművész"

2011. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hello


Persze hogy van.

En is el tudnam mondani de itt jobban le van irva : csajozasitanacsok.hu


Remelem segit.


Mobilrol irtam azert nincsenek ekezetek =)

2011. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszeruen keszits elo temakat vagy gondolkozz hogy mikrol lehetne meg beszelni...ha megis csend lesz akkor egyszeruen viccesen felszolsz hogy: Milyen csend van! xD Nekem ez mindig megy :P
2011. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csend van mondd neki milyen szep a hajad vagy valami bokot :P
2011. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!