Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért nem jövök be senkinek sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem jövök be senkinek sem?

Figyelt kérdés

23vagyok de nem érzem h népszerü lennék a lányoknál.. Csendesebb visszafogottabb olyan "jol nevelt" vagyok..Ha meglátok egy lányt aki megtetszik akkor arra gondolok h jo lenne összejönni vele,de ennyiben marad a dolog..

Amugy meg érzem hogy a koromnak megfelelöen lennék érett és jo pasi..Még bnőm sem volt..kort és nemet is


2011. ápr. 30. 22:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Túl rendes és kedves vagy, ami csaj nyelven azt jelenti unalmas.
2011. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ezt mi így nem tudhatjuk:) Valószínűleg nem jársz olyan társaságba, ahol ismerkedhetnél. Ezen ideje változtatni:)

19/L

2011. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Légy kitartó és egyszer találni fogsz valakit.

18/f

2011. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%

randa vagyol xD


nem, bocs :D


sztem egyszerűen túl kevés jelenleg az önbizalmad, és es megérződik vkinek a megjelenésén ....

2011. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Dolgozz a határozottságodon:)

Pontosabban a határozatlanságodon hogy határozottság legyen belőle.

Van aki a szelídebb fiúkat szereti, de senki sem szereti a papucsokat.

2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
amúgy a rendes és kedves 'csaj nyelven' nem unalmas.. legalábbis nekem nem
2011. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
az elsőnek teljesen igaza van.
2011. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
tudom hogy nehéz, de legyél sokkal rámenősebb, és ha kell bunkó!! ;) a csajok odavannak a rossz fiúkért!! de közben mégis legyél megértő és segítőkész, de ne lesd minden vágyát....arany középút!! "Aurea mediocritas" ;)
2011. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy csak gondolkodsz és nem cselekedsz.


Pl: De jó lenne venni egy új autót. De ennyiben marad a dolog miközben még munkád sincs és otthon ülsz a gép előtt és neten nézed az új kocsikat.


Ha nem kezdeményezel akkor mégis hogyan várod el, hogy barátnőd legyen? Bekopogtat majd az ajtón, hogy húúú én a csajod akarok lenni? Ugye ezt te sem gondolod komolyan?


Próbálj meg ismerkedni. Minél többet csinálod annál könnyebb lesz. Ha van egy lány pl pénztáros és szép fülbevalója van mondd meg neki. Kb ennyiből áll az egész kezdeményezés. Ha elég gyakran csinálod akkor menni fog.

2011. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Nekem személy szerint a rossz fiúkból van elegem mert nagyon kevés az olyan ember aki kimondja mit érez/gondol vagy legalább éreztetné


lenne hozzád egy kérdésem: ha sétálgatsz az utcán vagy u

usziba vagy ...stb. és nézelődsz össze meg vissza és észreveszed hogy egy lánnyal összeakad a tekintetetek akkor elfordítod a fejed vagy nézed tovább?

2011. máj. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!