Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom szex közben húzza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szex közben húzza a fülem, ez normális?

Figyelt kérdés

Főleg orális szex közben szokta megfogni mindkét fülem és addig húzza, amíg öklendezni kezdek.

A fülem és a garatom is fáj ezek után.

Ez normális, vagy nem kellene ezt csinálnia?


16/L


2011. ápr. 29. 23:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem normafa az biztos.

Bocs, hogy ezt mondom, de a saját korosztályában nem talált magának barátnőt a 27 éves barátod? Azért 11 év korkülönbség ebben a korban elég soknak számít.


Mióta vagytok együtt?szerintem csak pár hónapig kényezteti magát friss tizenéves husiddal, aztán keres mást, meg ugye meg sem mered mondani neki a magadét normálisan, hogy azért ezt nem kellene csinálnia. De az is igaz, hogy kapsz érte drága ajándékokat, amit egy 16 éves fiú nem tudna megvenni neked, szóval ez valami szimbiózis lehet. :-)

2011. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Na meeee.....en a helyedbe ugy ott hagynam h eszre se venne.....na de te tudod...ha neked megeri a sok draga ajandek a pofozassal egyutt, akkor ugy oszinten te vagy a hulye...
2011. ápr. 30. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%
Megérdemled a sorsod.
2011. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
ez dúrva szakíts vele
2011. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy. De úgy durván.

Bocsi.

2011. ápr. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Most mit kell ennyire beszarni??

Neked csak 2 füled, de mennyi mindent kapsz érte: drága ajándékok, pofonok, szeretet (ja, bocs azt nem).

És ne haragudj, 16 évesen képes vagy b@szni, de annyi eszed nincs, hogy szakíts vele? Akkor te sem vagy normális.

2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Ha őneki ilyen vágyai vannak, hogy főnök legyen, meg pláne pofon is van, az biztosan beteges dolog őnála. Sajnos ilyen dolgokból nagyon nehéz kiszállni, ha meg benne ragad az ember, akkor csak utólag veszi észre mennyit veszített el az életéből. Ez mindenkinek nehéz, aki egyszer is belekerült ilyen kapcsolatba. Remélem van valaki, akivel tudsz beszélni hogy segítsen Neked kiszállni. Nem feltétlenül egy másik fiú, hanem bárki, akiben igazán meg lehet bízni.


Ez a fiú meg egész biztosan beteg, és ha vele maradsz, ,,megeszi az életedet'', az a baj, hogy ezt menet közben nem lehet észrevenni, csak utólag. Olyan ez, mint a leégés a napon, azt is csak utólag veszi észre az ember.


Az ilyen fiúk igazából ilyen lelki sérültek szoktak lenni, csak ezt nem mutatják ki. Az igazi emberek valójában nem ilyenek. Én is csak utólag tudtam meg ezt, sajnos az én családomban is ilyen beteg dolgok voltak, és csak felnőttként jöttem rá, hogy mindaz amit gyerekként láttam az igazából nem normális. Van-e valaki aki segíteni tudna Neked, hogy kilépj ebből?

2011. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Egyszer pofozna meg engem a barátom, visszakézből úgy pofon vágnám, hogy a fal adná a másikat, utána pedig ki is dobnám.
2012. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!