Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál 185cm magas,90 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál 185cm magas,90 kilós csajjal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem még ennyi plusz sincs a kérdezőn,mint a képen szereplő hölgyön. Nyugodtan nevezhetitek daginak, de attól még nem lesz az.

2011. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

Hát hogy mennyi tudatlan van itt.BMI értéke vkinek 18 alatt van,az már kórosan sovány,ha 20-23 között ideális és 25 felett elhízott(kis súlyfelesleg) és 35 felett meg kórosan elhízott.Tehát ez a 185/90 az annyit tesz,hogy egy pár kg felesleg van,ami egyáltalán nem dagadt,de nem is vékony.Vhol az 50%-tól,ami az arany középút egy picivel magasabb arány.De ha sportoló,akkor meg még nem is számít kövérnek,mert ugye az izom az nehezebb,mint a zsír :D

És a kérdésre válaszolva IGEN járnék egy iylen csajjal,de az több mindentől is függ.Pl énis 185cm magas vgyok xD

2011. ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne... farsangkor lehetnék én a Han Solo, ő meg Csubakka!


Meg pl. gondoljátok el, hogy egy ilyen godzilla mennyi sört haza tud cipelni helyettetek!

2011. ápr. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
Szia! Én biztosan járnék ilyen paraméterű lánnyal:) Szerintem jól néznek ki:) Én 22 éves Bp-i srác vagyok, küldenél egy képet privátban? Megnéznélek:))))))
2011. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Én azért nem,mert a 185 az velem azonos,engem zavarna.

Az a kép,ami be van linkelve pedig egy alacsony nőről készült.22/F

2011. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Nekem álmom egy velem hasonló magas csaj. (Én 188 vagyok.) Azt tudni kell hogy ebben a magasságban senki sem 60 kg.

Én 78 kg vagyok, és ezzel nem számítok túl vastagnak, inkább 85 kg lenne az ideális.

Kár hogy nem linkeltél képet, nem hiszem hogy sokat kell aggódnod a súlyod miatt.

30/F

2011. ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Az a baj az ilyen alkattal, hogy olyan élőben mint egy monstrum. Tudom, miről beszélek, nincs annál szarabb, ha magas nő akkora mint egy fridzsider. Én 180 vagyok, 70 kilóra híztam, de már így is kezdek dínósodni sajnos, azon vagyok, hogy leadjak jó 5 kilót tartósan. Nem szép alkat az ilyen és kész.
2011. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Hát, én 180 cm vagyok és 80 kiló, de nem hiszem, hogy ez "dínó" alkat :D Ez pont ideális


Azt se hagyjuk ki a dologból, hogy az izom súlyosabb, mint a zsír. Ha a kérdező hölgy sportol, akkor itt bizony nagy zavar van pár ember fejében. 185 cm-nél a 90 kiló lehet jó is! Női fitness bajnokok 170 centivel vannak 70 kilón és az izomból van. Gondoljuk el, hogy hány kiló lenne egy 185 centis fitness bajnok nő. Szóval ez tök relatív.


Amúgy tény, hogy majdnem minden férfi komplexust kapna, ha nem ő lenne a nagyobb. Ezért egy magas nőnek nehezebb a dolga. Viszont vannak még 185 centinél is magasabb férfiak.


A kérdezőnek ajánlom, hogy nézzen körül a kosarasok között :)

2011. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Mért feltételezi látatlanba mindenki a kérdezőről, hogy "fitness bajnok" ? Valljuk be erre azért elég kicsi az esély.
2011. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Nem feltételezzük, csak az volt a vitatéma, hogy mennyire normális egy 185 centis nőnek a 90 kiló. És beláthatod, hogy abszolút reális, és nem feltétlenül kell bálnának lennie attól, mert ilyenek a méretei. Persze senki nem tudja, hogy hogy néz ki, mert nem láttuk, de nem biztos, hogy drabális rondaság. Sőt lehet kifejezetten jól néz ki, csak magas és ezért nem talál magához illő férfit. Mert a férfiak nem bírják, ha a nő a magasabb. Ezért kell a kérdezőnek egy magasabb férfi. Aki mellett még magassarkúban is alacsonyabb.


Aztán szép szál gyerekeik lesznek majd. Meg amúgy is, jó dolog magasnak lenni. Nem nagyon kötnek bele azokba, akik magasak :D

2011. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!