Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál 185cm magas,90 kilós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál 185cm magas,90 kilós csajjal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 23:13
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
Nekem semmi gondom nem lenne vele. Eleinte egy kicsit ciki lenne,hogy magasabb nálam(én 175 cm vagyok), de ha szeretem nem érdekelne. Miért külső adottságokból ítéltek? Lehet hogy az a lány többet nyújtana nektek bármiben,mint egy 48kg-os 170cm-es bombázó.
2011. ápr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Sjanálom de itt az a probléma hogy én egy lánytól a kapcsolatban azt szeretném ha az én kis csajom lenne akit fel tudok venni, játszadozni vele meg ilyenek. Szóval azt akarom hogy bebújjon a karjaim alá és ott összeguborodjon, na.


Az lehetetlen ha magasabb nálam a csaj. 90 kilót pedig kb 2 másodpercig tudok tartani. Nézzél svéd csávó után, hallom azok magasak. Vagy szerb. Legmasabb emberek szerbia és horvátország környékén élnek.

2011. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

azért tisztázzuk már le a dolgokat!

Ez a lány 185 centi, ami elég magas. Ha erős csontú, akkor maximum 10 kiló túlsúly lehet rajta, az pedig nem olyan sok, főleg ha jól oszlik el.

Azért nem az átlag magassághoz kell viszonyítani.

2011. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

én nem mert 174cm és 80kg vagyok,furán néznék ki melletted, de ismerek egy párt ahol a férfi 170cm 70 kg, feleség 180cm és legalább 100kg

és jól megvannak már 15éve :D


good luck

2011. ápr. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Erős túlsúly???? Ne a 165cm-es nőkből induljatok már ki.. 5 kg felesleg van rajta kb. Az semmi, egy sportos nő ezzel a magassággal még nehezebb is lehet! Atya világ,nektek ennyire nincs realitásérzéketek?
2011. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
amúgy ja. a legtöbb pasinak tényleg nincs ilyen téren realitásérzéke. Most komolyan elvárják a 180 magas csajtól hogy 60 kiló legyen?:D
2011. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
De a 180 centihez is kb a 70 kg passzol.
2011. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
szerintem is. én meg szégyellem magam a 165 centimmel és a 65 kilómmal. És az a ciki, hogy sok lány van aki szintén így van ezzel. Mert valahogy túl fontos mostanság a súly. Pedig általában azt nem fogják fel, hogy van aki nehezebb ill. könnyebb csontú, és nyilván nem lesznek egyforma súlyban, hiába egymagasak.
2011. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Nem. Magasság - 100. Ez egy elfogadott testsúly norma. A másik ilyen a BMI, és létezik testzsír % is. Ha a kérdező egy sportos nő, akkor egyáltalán nem túlsúlyos,de ha nem sportos, akkor sem valószínű. Aki ilyen magassággal születik,azt a természet általában szélesebb vállal és csípővel illetve erősebb testalkattal és izomtömeggel áldotta meg a sors. Túlsúlyos az, akinek a testzsírszázaléka nő esetében a tömeg 30%-át meghaladja. Ez a kérdezőnél nem valószínű.

Hihetetlen mennyire el vannak tévedve egyesek.

2011. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
egy 185 cm-es csajnál kb 70 kiló a karcsú forma, 90 pedig dagi.
2011. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!