Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet megnevettetni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megnevettetni egy lányt?

Figyelt kérdés
Kissé zárkózott vagyok s nem sokat beszélgettem eddig lányokkal... sajnos.
2011. ápr. 23. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

viccekel . pl:Hol a macska?

lány- mien macska

erre te - Amelyik beleszart a szádba...

2011. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Első, hát te tényleg megnevettettél... :D:D
2011. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat kérnék, köszi :)
2011. ápr. 24. 00:01
 4/10 A kérdező kommentje:
Első, szerintem totál azt hinné, hogy büdösnek érzem a leheletét...
2011. ápr. 24. 00:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

az első hozzászóló beteg ><

amúgy én barátom mindig úgy szokta ha éénem mosolygok akkor kicsit megsimogatja az arcom és a szám közötti részt és rám mosolyog és megkér hogy mosolyogjak és olyankor mindig lenevetem magam :P vagy megcsikiz. De ezek már csak kapcsolaton belül.

Kapcsolaton kívül pedig a jó humorérzékkel próbálkoznék, és itt nem viccekre gondoltam, mert azokat én személy szerint utálom. Hanem akár elmesélsz valamit ami történt veled múltkor és vicces volt, vagy találd fel magad.

2011. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Jó viccen szántam >.<

Am Beszélgess vele aztán hozz fel valami vicces témát mondjuk ismerősödről vagy stb... de olyat ami tényleg vicces :D És ne olyat mint én amikor a haverom berakta a hütőbe a spermáját és másnap az anya Eszi jóizűen a francia salátát és mondta neki ,hogy nemis volt tejfől a hüttőbe erre az annya de volt kérsz teis ?

Na kb ne ilyennel >.<

2011. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor jó ha ezen nem kell aggódni mert vihog folyton magától is.
2011. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :) De örülnék, ha még kapnék, köszi :)
2011. ápr. 24. 00:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Told le a gatyádat,és ha babyp..csöd van,akkor garantált a siker.
2011. ápr. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ùgy csinálod hogy hülyéskedsz, kicsit "fikázhatod", de azért nem úgy hogy megsértödjön..

Ezt úgy értem hogy kicsit gunyólodsz vele, de úgy hogy értse hogy hülyéskedsz, szóval ne legyen valami komoly dolog, mint a teste vagy valami ilyesmi amit a szívére vessz.


Nem tudom mennyire jön be lányoknak, de nevetni nevetnek.

2011. ápr. 24. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!