Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel lehet egy 16 éves lányt...

Mivel lehet egy 16 éves lányt megnevettetni vagy miről lehet beszélgetni vele?

Figyelt kérdés
Mi az a téma, amivel egy jó hosszas beszélgetést tudok kialakítani?
2009. okt. 12. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha valamennyire ismered a lányt, akkor biztosan tudod, hogy milyen témákat szeret, meg ilyenek.


Én is lány vagyok, de viszont szeretem a sportot, és angol premier leauge-ban otthon vagyok. Velem erről órákig lehet beszélgetni, mint pl. a teniszről, F1-ről, motocross-ról.


De más lánynál nem valószínű,hogy pont ez lesz a közös témátok. Sőt, elég sok lánynál biztos, hogy nem.


Gondolom látod, hogy miket szeret, és miket nem. Legalább is valamennyire biztos.


Én szeretem, ha valaki nagyon jól tudo oltani, és vannak vicces beszólásai. Nálam az tuti favorit.


De mivel nem velem kell, hogy beszélgess, és nem az én kedvemben "kell", hogy járj, így pontos választ nem tudok adni.:)

2009. okt. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahoz képest h ezt gondolod, h más lánnyal erről nem lehet beszélni, nagyon sokat segítettél. Köszönöm szépen. ;)
2009. okt. 12. 18:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!