Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány aki úgy összejá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsz-tag kérdése:

Van olyan lány aki úgy összejárna egy sráccal hogy tudja hogy van barátnője?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy szimplán...megismerkednek, beszélgetnek, és tételezzük fel még a kapcsolata is romokban van amihez már nincs több malter.
2011. ápr. 23. 18:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Neked miért olyan jó, hogy ilyen butácska kérdéseket teszel fel?:) Szerintem elég elvetemült nőnek kell lenni ahhoz, hogy valaki egy ilyennel láncolja magához a párját... Mondjuk nemtudom, hogy most úgy érted a kérdést, hogy azt hazudnám a páromnak, hogy nem szedem a bogyót és becsúszott a baba, vagy tényleg nem szedném a bogyót h becsússzon egy baba? De egyébként egyiket sem tenném meg. Én jelenleg babát várok, mostmár teljes mértékben érzem, hogy mennyire komoly ez a dolog, nem hiszem h bármikor is eszközként használnám fel vagy éppen hazudnék Róla ... Egyébként pedig ahol ilyen módszerekhez kell folyamodni ott már meglehetősen komoly problémák lehetnek! De miért kérdezel ilyeneket?
2011. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szimplán azért mert nekem aztmondja hogy szedi meg ki is fizetem a bogyot rendesen...és ma mondta hogy pár hete rosszul van meg szédül.hányt is már,akkor ott voltam.és nagyon nincs rendbe a kapcsolatunk.utolso utáni esélyt rugjuk...és ami azt illeti sajnos kinézem belöle:S
2011. ápr. 23. 23:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy ezzel akarna magához láncolni bár nem ismerem a hölgyet. Menszesze nem késik? De egyébként van olyan is, hogy valaki szedi a gyógyszert és mégis megfogan mellette a baba. Bár ez igen ritka!
2011. ápr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én meg ismerem.,multkor már szakításon voltam.oltöztem volna fel és rángatott meg minen.nem hagyta hogy felöltözzek.tudni kell hogy nagyon ideges tipus és mostanába keveset alszik pont az afférok miatt.jövö héten kellene megjönnie de ugytudom a tabi miatt van hogy megjön de közbe meg van baba...
2011. ápr. 23. 23:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Na most akkor tutira van baba vagy csak e gondolod így?:D Írj privibe, ha gondolod szívesen segítek! Ott leírhatod az egész story-t ha gondolod!
2011. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!