Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány aki úgy összejá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tsz-tag kérdése:

Van olyan lány aki úgy összejárna egy sráccal hogy tudja hogy van barátnője?

Figyelt kérdés
Nem csak úgy szimplán...megismerkednek, beszélgetnek, és tételezzük fel még a kapcsolata is romokban van amihez már nincs több malter.
2011. ápr. 23. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én sosem tudnék. SOHA SOHA SOHA
2011. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
oké, de legyen enyhítő körülmény hogy kezdetben csak ismerkedni akar...barátkozni, nem is konkrét cél hogy 2 nője legyen egyszerre.
2011. ápr. 23. 18:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem ajánlatos. Mert az egyedülálló fél SOSEM lehet biztos abban, hogy tényleg romokban hever -e a másik fél kapcsolata. De még ha biztos is lenne, amíg két ember nem zárta le egymással a kapcsolatát és még benne élnek (aminek mindig van vmi oka!) addig egy harmadik félnek ebbe nem szabad belemásznia. Én már lettem "áldozata" ilyen mesének... Én is szeretővé váltam, akarva-akaratlanul sajnos. Nekem is beadta a srác, hogy romokban van a kapcsolata és már csak a pénz miatt vannak együtt az élettársával stb. és, hogy csak én, és csak engem akar. Bár az elején rendíthetetlenül hárítottam még is teljesen elvarázsolt a pasi ... Rengetem barátom és a rokonaim is megmondták előre, hogy rossz vége lesz és, hogy én iszom majd meg ennek a levét, de nem hittem el. Elvakított a szerelem. De így lett...Sok-sok keserves tapasztalat árán tanultam meg, hogy ilyet soha de soha nem szabad megtenni! Ilyenre nincs jó indok ... Soha sincsen. Hidd el nekem, az esetek 98%-ban mindig ugyanaz a helyzet! És mindig a szerető az aki kisemmizve távozik mert rájön, hogy már nincs helye a "hármas felállásban" ...

2011. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ahogyan már a válaszomban megírtam, hogy erre soha sincsen jó indok, úgy soha sincsen rá enyhítő körülmény sem ... Áltathatja magát valaki ezzel és keresheti a mentségeket, ahogyan én is folyton kerestem őket, hogy enyhítsem a bűntudatomat, de sosem találtam rá elég jót ... Nem véletlenül!
2011. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
és olyan megeshet hogy barátkozik egy lánnyal és a lány neadjisten beleesik?
2011. ápr. 23. 18:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megeshet :D Miért ne eshetne? De nem értem hová akarsz kilyukadni. Gondolom Te vagy a lány aki ismerkedik egy foglalt sráccal aki azt mondja h a kapcsolata megromlott, Te pedig elhiszed ezt és reménykedsz benne, hogy majd kilép és Veled lesz. De hidd el, hogy nem így lesz. Hallgass olyan emberre/emberekre, akiknek már van tapasztalata ezen a téren és csak jót akarnak Neked! Ne kövesd el ezt a hibát mert a napot is bánni fogod amikor csak ránéztél!
2011. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát, komolyan soha nem vennék egy ilyen pasit. Ha szingli vagyok, akkor eljárnék vele randizni, talán csókig engedném a dolgokat, jól érezném magam, úgymond kihasználnám a helyzetet. De nem engedném be az ágyamba, sem pedig a bizalmamba.

Volt hasonló szituációm. Egyik exem, évek óta barátnője van. Nekem meg jó ideje nincs párom, mert nem találok olyat, aki megfelelne az ízlésemnek, külsőre-belsőre. Ismeretlenekkel nem kavarok, nem fekszem le senkivel, mert nincs ilyesmire igényem. Ellenben jól esik, ha törődik velem valaki, ha néha ölelgetnek, megcsókolnak, udvarolnak. De érthető okokból ilyesmit nem játszok olyanokkal, akik komolyan akarnak tőlem valamit, de én tőlük nem. Exem nem akar tőlem semmi komolyat, csak szédít, és én is csak szédítem őt. Nem a legjobb a kapcsolata a barátnőjével, mivel ha az lenne nem rohangálna utánam, nem hivogatna, nem küldene sms-eket. De nem hiszem, hogy el akarná hagyni, ahogy én nem is akarom, hogy elhagyja. Nekem megfelel ez, amíg nincs olyan a láthatáron, akit komolyan az életembe engednék, exemnek meg ha megengedi a lelkiismerete, hát egészségére. De az biztos, hogy ha elhagyná barátnőjét és elkezdené csapni nekem a vizet, kiröhögném, majd jó ideig kerülném.

De egyébként pár hónapja abbamaradt ez a dolog, mert se neki se nekem nincs most igényünk erre.

2011. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
háhá a tsz-tag nem épp lányos:) gondoltam felteszek én is egy szimpla kérdést már ha oly sok embernek válaszolok :) igazság szerint én lennék a fiú, csak sajnos eléggé le lettem korlátozva és így már szeretnék kicsit ismerkedni...más emberek, más gondolkodások.szimplán kiváncsiságból tettem fel a kérdést és nem akarom megcsalni a barátnőmet, eddig sem tettem a 2 év alatt de tényleg nem úgy alakultak a dolgok ahogy elterveztem...
2011. ápr. 23. 18:58
 9/15 anonim ***** válasza:

Szoktam olvasni a válaszaidat, némelyiken jót röhögök:)

A válaszom pedig,hogy nem tudom. Okos nő vagyok,szóval engem nem igen lehetne megvezetni ezzel az elválok és elhagyom a barátnőm dumával, és az érzéseimnél is erősebb az eszem, de amikor tényleg azt látom, hogy az ő kapcsolatuknak nincs esélye, akkor nem biztos, hogy eltaszítanám magamtól. Viszont én másodhegedűs nem lennék. Többre tartom magam egy pótléknál. Váljon el, hagyja el a barátnőjét és kelljek neki úgy, még ha csak szexet akar, akkor se legyen mellette kapcsolata.

2011. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
most fogok felrobbanni...egy uj kérdés, remélem olvassa valamelyikötök...arra képesek lennétek hogy a hőn állított szerelmeteket magatok mellett tartsátok azzal hogy nem szeded a bogyót?és mi az esélye annak hogy 2 évnyi folyamatos fogamzás gátlással becsúszik egy gyerek?
2011. ápr. 23. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!