Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Árthat egy sajnálaton alapuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árthat egy sajnálaton alapuló párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretnék legalább egy sajnálaton alapuló párkapcsolatot. Ha már normális nem jut nekem. :S
2011. ápr. 22. 13:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Áruld már el hány éves vagy. Mert ha kiderül hogy 19, és már 16 éves korod óta nincs barátnőd, hát dobok egy hátast.
2011. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Mit számít amúgy?
2011. ápr. 27. 14:56
 33/38 anonim ***** válasza:

Számít. Ha 54 éves lennél, és azzal jönnél, hogy már 30 éve nem volt nőd, és már biztos nem is lesz, az még megérteném (bár még itt se feltétlenül igaz, hogy sose lesz, mindegy).


De így, hogy a húszas éveid elején-közepén siránkozol, hogy veled soha senki, az egyszerűen szánalmas. Elvileg volt már nőd. Vannak akiknek 25 évesen volt először. Önsajnálattal, meg töketlenkedéssel nem mész semmire, ha nőt akarsz akkor fejezd be a sírást, és legyél férfi.

2011. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Ja,persze.:s Rohanok :S
2011. ápr. 27. 15:45
 35/38 anonim ***** válasza:
ennyi idősen megfordul a fejedben ilyen, hogy "sajnálaton alapuló párkapcsolat" ?! hát neked valami borzasztó nagy önbizalomhiányod van! egy jó tanács: látogass meg egy pszichológust!
2011. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Szaladok is. :S
2011. ápr. 27. 18:15
 37/38 anonim ***** válasza:
Nyugogy meg és ne akard már minden áron barátnot magadnak.... majd megismerkedsz a neked szánt novel amikor nem is gondolnád.. én is amikor nem számitottam rá akkor ismertem meg a barátnomet. Fel a fejjel eloted áll az élet !!!
2011. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Na,persze. :S
2011. ápr. 28. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!