Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Árthat egy sajnálaton alapuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árthat egy sajnálaton alapuló párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Szeretnék legalább egy sajnálaton alapuló párkapcsolatot. Ha már normális nem jut nekem. :S
2011. ápr. 22. 13:05
1 2 3 4
 21/38 valaki a tömegből ***** válasza:
Mát miben vagy tehetséges mit szeretsz csinálni? Valamit biztosan. rajzolni, fotózni, horgászni, motorzni :) barkácsolni, blogot készíteni, olvasni, valamilyen hangszeren játszani, sportolni pl elmehetnél edzőterembe. vagy akármilyen másik sport. Vagy dolgozhatnál valamit az is jót tesz.
2011. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Kihagytad a kézimunkát :DD
2011. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Régen verset írtam,de felhagytam vele.
2011. ápr. 26. 11:27
 24/38 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy? Mert az "éveket várakozás" azt is jelenheti, hogy 40 éves vagy, de azt is, hogy most vagy 14 és 2 éve nem jársz senkivel...
2011. ápr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Mellesleg ha ilyeneken töröd a fejedet, akkor igenis utálod magadat, nem bízol magadban és elárulok egy titkot:


AKI MAGÁT NEM SZERETI, AZ HOGY VÁRHATJA EL, HOGY SZERESSÉK???

2011. ápr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Szeretem én magam,csak már nem akarok egyedül lenni.
2011. ápr. 26. 12:03
 27/38 anonim válasza:
nekem 3. éve nincsen senkim, már kezdtem feladni, és nem olyan régen, kb. 3 hete találkoztam egy férfival, akit mindennél jobban szeretek már most... kitartás....és a szánalmon alapuló kapcsolatból csak rosszul jöhetsz ki, lelkileg jobban megviselne, mint az, hogy jelenleg egyedül vagy....járj el többet szórakozni, nyitott szemmel járj a világban, és megfogod találni azt a személyt, aki hozzád való, és akit önfeledten tudsz szeretni...:)
2011. ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Te sem akarhatod, hogy valaki szánalomból legyen veled. Attól egyáltalán nem éreznéd jobban magad. Meg mi hiányzik? A szex? Mert azt sem jó szánalomból csinálni. Ha egy társra vágysz, aki lelki társad, akkor meg aztán végképp nem jó ötlet. Elvégre csak akkor lehetne lelki társad, ha ugyanannyira nyomorult lenne, mint amilyennek most te érzed magad. Azért ezt nem akarhatod komolyan!


Hidd el, mindenki megtalálja a hozzá illő embert egyszer. Nem kell hajszolni a dolgot, majd eljön a te időd is. Legyél kedves, viselkedj érett módon, ne hisztizz hogy neked nem jut senki, mert a lányok nem szeretik az ilyet. Ahogy azt sem szeretik, ha nem vagy határozott. Légy olyan, ami vonzó egy lánynak, mutasd meg nekik, hogy miért kellene téged választaniuk mások helyett. Ha tényleg szereted magadat, akkor jól tudod, hogy mi az, amiben jó vagy! Hozd ki magadból a maximumot! Ne érdekeljen, hogy ki mit szól hozzád, te csak mutasd meg, mit tudsz!

2011. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Abban azért megegyezhetünk,hogy egyedül nem jó. Mindenki vágyik egy társra.
2011. ápr. 27. 08:47
 30/38 anonim ***** válasza:

jééééééééééézusom, téged nagyon a fejedre ejtettek.. nem csak magaddal tolsz ki, hanem szegény csajszival is. és egyetértek az egyik előttem szólóval. csinálj valamit, valami hobbit találj ki magadnak.. sport, tánc, rajz.. annyi izgalmas dolog van a mai modern világban.


amugy is: MINÉL JOBBAN KERESED A TÁRSAT, ANNÁL KÉSŐBB TALÁLOD MEG! várj türelmesen, eljön a te időd is:)


15/L

2011. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!