Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek gáz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz, vagy aranyos, hogyha egy srác csak úgy odamegy hozzátok utcán, vagy mekibe, és elkezd beszélgetni veletek, vagy elhív randira?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyban függ attól, hogy milyen a kisugárzása vagy a külseje a fiúnak( hiszen még nem ismered), de adnátok neki egy esélyt? És persze korban hozzátok illik( jelen esetben 14-16 éves) a srác.
2011. ápr. 21. 15:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pl a MCdonalds-ban biztos nem egyedül van.Ha olyankor odamész még ha tetszel is a lánynak ki fognak nevetni.Beszélgetés-sztem max te fogsz dumálni.(Ha mákod van és bejössz a csajnak lehet kapsz 1 telefonszámot.)és közben vigyorogni fognak rád ,a barátnő lehet hangosan röhögve elvisíttja magát.Szal nem túl jó ötlet odamenni olyankor ha 2-en vannak v többen.Ha viszont egyedül van a csaj sokkal nagyobb eséjed.Csak ez nagyon ritkán van,hisz még ahova a király is egyedül jár-nah ők oda sem mennek egyedül.
2011. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

én ezt most szamócának irom ,de bárki kommentelheti::

te minek örülnél,mien szöveg vagy köszönés tetszene??csak mondjatok példát :D

2011. ápr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem naon aranyos. bírom, ha egy srác nem gyáva, és nem nekem kell oda menni, kezdeményezni.jó pont, ha bátor. bár télleg függ attól, h hogy néz ki. mért, te h nézel ki?:D


14/L

2011. ápr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell szöveg, tűnjön értelmesnek, őszintének és próbáljon meg határozott lenni vagy mosolyogjon legalább:)
2011. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát, kb. 175 cm és 56 kg, fekete haj, kék szem
2011. ápr. 24. 19:12
 16/19 Chuck ***** válasza:

Lehet, hogy jó fej meg aranyos...

Csak mikor többen vannak haverok és mást hoz előtérbe...., meg egyik el kezd poénkodni a másikkal, oda megy egy csajhoz, és bever 1 dumát neki: Szia. Nem tudnál adni egy kis aprót, mert a barátom szerelmes beléd és megígérte az anyukájának, hogy ha szerelmes lesz felhívja...

2011. ápr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Egy kicsit vékony lehetsz. De így igazából nem naon tom elképzelni, h hogy nézhetsz ki. nem küldesz vagy linkelsz egy képet magadról?:D

(19:02 voltam):))

2011. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Küldtem üzenetet neked privátba:)
2011. ápr. 24. 19:25
 19/19 Chuck ***** válasza:

Hát vékonynak biztos, hogy vékony....

Csak viszonyítani kell..

2011. ápr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!