Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek gáz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz, vagy aranyos, hogyha egy srác csak úgy odamegy hozzátok utcán, vagy mekibe, és elkezd beszélgetni veletek, vagy elhív randira?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyban függ attól, hogy milyen a kisugárzása vagy a külseje a fiúnak( hiszen még nem ismered), de adnátok neki egy esélyt? És persze korban hozzátok illik( jelen esetben 14-16 éves) a srác.
2011. ápr. 21. 15:02
1 2
 1/19 szamóca. ***** válasza:
70%

nagyon sok mindentől függ hogy adok-e így esélyt, de alapvetően plusz pont ha oda mer jönni, tehát azzal nincs baj.

de találjon ki valami normális szöveget, és igen: számít a kisugárzás és kinézet is. (csak hogy legyen miért lepontoznotok :)) )

2011. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, és nem pontozlak le, mert szerintem is számít az, hogy hogy néz ki valaki:)


ja és 15(lassan 16)/f

2011. ápr. 21. 15:16
 3/19 anonim ***** válasza:
10 év múlva nagyon fogsz hasonló szitukra vágyni,de egyre kevesebb lesz,úgyhogy rajta!
2011. ápr. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Első: tehát ki kell találnia valamit? Az a jó ha egy kitalált szöveggel megy oda?
2011. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 szamóca. ***** válasza:
36%

igen, találjon ki valami ÉRTELMES szöveget. vagyis a helojóaseggedkőkóla helyett mondjuk normálisan közölheti hogy szeretne valamit.

de nem úgy értettem hogy hazudjon ha erre gondolsz...

mindenesetre a nők szeretik a szellemes férfiakat, sokat dob az esélyeken egy stílusos belépés.

2011. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:

ha bejönne, persze hogy adnék neki esélyt.

az már eleve egy jó pont, hogy oda mert jönni.

2011. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hát ha azt veszem észre hogy nem v mi eszement aki oda jön elbeszélgetni a húsdarálókról , akkor még jól is jön a társasága :)
2011. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
fontos a kinézet, és a duma, de önmagában az, hogy odajött (kivéve: haverjai körében komolytalanul,gúnyolódva röhögve esetleg részegen) jó pont, és önbizalom növelő a lánynak: nekem egy ilyen 3-4 perces kis jelenettől az egész napom vidámabb lesz, akkor is, ha alapjáraton nem tetszene a srác :)
2011. ápr. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
igen, végül is igen,de azt is tudni kell,hogy az elején nem fog komolyan venni,és tuti kifognak röhögni a barátnői,és az egyik gyökérnek fog tartani...de amúgy ez egy jó dolog.
2011. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15/f szerintem aranyos...hogy a fiúkat dicsérjem...a bátorság is megnyilvánúl és főleg ha nem valami ócska szöveggel áll elé akkor akár lehet is belőle valami... és ha tettszik akkor miért ne beszélgess egy jót vele...
2011. ápr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!