Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam - mit jelentsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam - mit jelentsen ez a válasz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A suliban van egy lány évfolyamtársam, aki nagyon tetszik. Mostanság gyakran beszélgetünk, ezért 1x elhívtam suli után egy kávéra. A második találkozót viszont mindig elutasítja, úgy, hogy igent mond, de a héten nem ér rá, mert tanulnia kell zh-kra. Ez eddig 3x fordult elő. Valóban írt zh-kat, de nem hiszem, hogy pl végig tanulta volna az egész tavaszi szünetet...


Most visszatértünk a dologra, mire megint igent mondott, de aztán hozzátette, hogy hívjunk másokat is.


Eléggé lekoptatásnak tűnik, viszont mindig igent mond, de ha időpontot ajánlok fel, a következő hétre halogatná. Amúgy pedig szívesen beszélget velem.


Mit tennétek? Hagynátok, vagy összehoznátok vm közös programot mások meghívásával, vagy mi legyen? :-)


Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat!


2011. ápr. 19. 17:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
hagyd, sztem csak barátként tekint rád. biztos h leesett neki a tantusz, de talán nem akar megbántani se, meg tényleg bír téged, csak nem úgy ahogy te szeretnéd. :/ próbálj továbblépni, ismerkedni más lányokkal.(könnyü mondani:/)
2011. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igen, valószínű ez lehet :-(

Köszi ;-)

2011. ápr. 30. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!