Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam - mit jelentsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam - mit jelentsen ez a válasz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


A suliban van egy lány évfolyamtársam, aki nagyon tetszik. Mostanság gyakran beszélgetünk, ezért 1x elhívtam suli után egy kávéra. A második találkozót viszont mindig elutasítja, úgy, hogy igent mond, de a héten nem ér rá, mert tanulnia kell zh-kra. Ez eddig 3x fordult elő. Valóban írt zh-kat, de nem hiszem, hogy pl végig tanulta volna az egész tavaszi szünetet...


Most visszatértünk a dologra, mire megint igent mondott, de aztán hozzátette, hogy hívjunk másokat is.


Eléggé lekoptatásnak tűnik, viszont mindig igent mond, de ha időpontot ajánlok fel, a következő hétre halogatná. Amúgy pedig szívesen beszélget velem.


Mit tennétek? Hagynátok, vagy összehoznátok vm közös programot mások meghívásával, vagy mi legyen? :-)


Előre is köszönöm a segítő hozzászólásokat!


2011. ápr. 19. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy van olyan időnként ha ketten vagytok, hogy "kínos csend"? Akkor megérteném, hogy hívjatok másokat is.
2011. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne alapozz erre a kapcsolatra. Ha bejönnél neki, nem kéne ezt kérdezned. Sajnállak.
2011. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia!

az,h mindig elhalasztja,sose ér rá, sajnos lekoptatásnak hangzik,csak nem akar bunkó lenni veled!


Vagy lehet,h csak "fél"?:O próbáld meg,h többen mentek el,és ha ott nem foglalkozik veled,visszautasítóan viselkedik,akkor hagyd,nem akar tőled semmit.de egy próbát megér,ha tetszik neked!:)

2011. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pff,ez a csaj nagyon bunkó,beletrafáltál haver sajnos.:(
2011. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 modian ***** válasza:

Ha a helyedben lennék, én megbeszélném vele.

Mondanám neki, hogy ez nem jó játék és jobb, ha őszintén megmondja mi a szitu, nem lesz harag, meg semmi, de szeretnék tisztán látni.


Ha azt mondja, hogy nem akar tőled semmit, de átverni sem akar, akkor megbecsülném, mert tisztelte az érzéseim és én is viszonoznám. Magyarul ráhagynám és egy kis idő után minden menne, mint régen.


Ha meg így is igent mond, akkor meg tisztázni, hogy csak én és ő, mi ketten, mert ezt hívják randinak.


Itt le kellene esnie neki, ha még nem esett le, hogy mit szeretnél és ha még így is belemegy, akkor viszont légy türelmes pajti, mert ha mindig nyaggatod, akkor csak elüldözöd magadtól.

Szerintem.

2011. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a kínos csend
2011. ápr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

A közös móka lehet, hogy megérne egy próbát, de valószínű teljesen fölösleges lenne.

Lehet, hogy tisztázni kellene a helyzetet, de 1 találkozó után nem nagyon van még mit...

2011. ápr. 19. 19:37
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nekem valaki egyértelműen tetszene, akkor - ha más fontosabb elfoglaltságom, pl. zh-ra tanulás nem lenne - akkor biztos, hogy igent mondanék, és nem halogatnám a dolgot.


A "hívjunk másokat is" technika pedig azt jelenti, hogy a lány védelem céljából hívná a barátokat, illetve, hogy ő nem szeretné azt, ha Te azt gondolnád, hogy randiztok.

2011. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm a válaszod, szerintem hagyom az egészet.


Amit nem értek, hogy miért nem úgy utasított el, hogy 'NEM, mert nem érek rá, vagy valami', hanem a meghívásra igent mondott, majd amikor rátértem, hogy mikor, akkor talált ki kifogást...

2011. ápr. 19. 22:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán félt, hogy megharagszol. Más indokot nem nagyon tudok.


Nekem egyszer volt egy fiú, akit ilyen ál indokkal utasítottam vissza, de az azért volt, mert elég agresszív volt már korábban is és féltem, hogy megver. :-O

2011. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!