Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel lehetne csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel lehetne csajozni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. ápr. 18. 17:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azért akarom mert fillérb@aszó.:D 5-6 literrel jár.
2011. ápr. 18. 18:11
 12/19 anonim ***** válasza:

Én mindig gyalog csajoztam, és mégis van barátnőm.

Szerintem a színe túl konzervatív, fessél rá rózsaszín virágokat, kék delfineket, és máris feltűnően száguldhatsz végig 50-nel a faluban.

2011. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
vágom én, hogy miért erre esett a választás :D én csak azt mondtam, hogy jobb helyeken már kevés... de sok helyen jó eredményeket fogsz vele elérni, csak kell mellé még egy jó szöveg is. mondjuk egy Siófokon már kiröhögnek vele a jobb csajok. ott már tudják, hogy az órát kell nézni és a cipőt! magam láttam, hogy két meglehetősen pláza pi*csa típusú csaj kibeszélte a srácot, hogy csak egy sza*r Breitling replika órája volt :) szóval a számítóbbak tudják már mi merre mennyi...
2011. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdező hány éves vagy?


A pénzremenő pasik mit néznek? Mert olyanok is vannak. Dehát a nőknek nem igen vannak drága dolgaik, mármint ilyen szembetűnő.

2011. ápr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen,nyáron Siófok az megint egy más téma....:)
2011. ápr. 18. 18:23
 16/19 anonim ***** válasza:
ott aztán szép kis siserehad gyűlik össze nyáron... amúgy ha jó a szöveged és jól adod elő ezzel sokra viheted, ne félj nagyot mondani! messziről jött ember azt mondd amit akar :)
2011. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nekem teljesen mindegí hogy milyen verdával jön csak a pasi jó legyen (kit érdekel a kocsi)thx
2011. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Audi, az mi? betegség? Inkább egy 750-es BMW. Ha kocsival akarsz csajozni akkor elég szánalmas vagy.
2011. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ elmegy...

Ha ilyened van, akkor tegyél rá egy ízléses felnit, stb /szolíd tuning/ :)

Ha csak ilyet akarsz, akkor nézz BMW 3-asokat!! Az nagyon bejön a csajoknak ;)

Egyébként tényleg nem a kocsi a minden, hanem te!!! ;) Az csak hab a tortán, hogyha hazaviszed a buliból és ilyesmibe ülteted be ;) a csajt ne úgy szedd fel, hogy nézd audim van, itt a kulcsa: leszel a csajom??? ;) Gondolom nem ilyen vagy :D

2011. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!