Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bepróbálkozzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bepróbálkozzak a srácnál?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon tetszik, néha írtam neki neten, ő sosem ír rám, de ha én írok akkor nagyon kedves, csak nem túl bőbeszédű. Személyesen nem szokott velem hülyülni, meg beszélgetni is csak akkor ha én hozzászólok, de akkor sem túl bőbeszédű. Másokkal (a haverjaival vannak lányok is) sokat hülyül meg beszélget.

Már el akartam hívni netes beszélgetés során valahová, de ő talált kifogást (hihetőt). Holnap látni fogom megint, nem tudom bepróbálkozzak-e nála újra, esetleg elhívjam-e valamerre? Iszonyat jóképű pasi, én magamat nem tartom a legjobb nőnek, eddig két pasi is lekoptatott életem során, akik meg próbálkoztak azok meg számomra nagyon rondák voltak, ebből adódóan még párkapcsolatom sem volt.


2011. ápr. 17. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
NE!!! Nő vagy!! ő a férfi, ha akar valamit, akkor majd kezdeményez ő, te már így is sokat tettél.
2011. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még várnék. Maradnék a net-en. Nem kaptál túl sok pozitív visszajelzést. Ne szaladj bele egyenesen egy esetleges pofonba.
2011. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"NE!!! Nő vagy!! ő a férfi, ha akar valamit, akkor majd kezdeményez ő, te már így is sokat tettél."


hát ha azt akarod h maradjon a jelenlegi helyzet és a szádba repüljön a sült galamb akk persze ne csinálja semmit.

2011. ápr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan, hová próbálkozna tovább??? A srác nem ír rá msnen, nem megy oda hozzá beszélgetni és az elutasított találkozó után nem ajánlott fel új időpontot.Még a kérdezőnek kellene kezdeményezni? Így is azt a képet festi,hogy fut a srác után, aki kizárt, hogy nem vette ezt észre.

Tudom,hogy itt egyesek kiakadnak, ha azt tanácsoljuk egy nőnek, hogy ne kezdeményezzen, mert az a férfi dolga, de akkor is így van. Jeleket lehet adni, észre fogja venni,mert a kiemelt figyelmet és szemezést nem lehet nem észrevenni. Bizonyos szokások nem véletlenül alakultak ki, például, hogy a férfi kéri meg a nő kezét,nem fordítva, a férfi udvarol.

2011. ápr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem vagyok egy félős fajta, és általában szeretek tenni a dolgokért, meg a boldogságomért, és nem várom a semmiből a csodát, ezért úgy gondoltam lépek, csak már kétszer pofára estem, meg kiváncsi vagyok mások véleményére is...
2011. ápr. 17. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is azt vallom,hogy ezek után a férfinak kell megtennie a további lépéseket,éppen ezért és ettől férfi!!!Te küldtél Neki jeleket,ez mind szép és jó,de figyelj...Ha érdekelnéd,akkor rendszeresen odamenne Hozzád beszélgetni,Rád írna egyszer-kétszer chaten,msn-en,bókolna,dícsérne,jelzéseket adna.Mivel ez nem történt meg,így valószínű,hoyg nem tetszel Neki túlzottan.Szóval szerintem most már nagyon ne próbálkozz,azzal csak ellököd magadtól.Sajnálom,én így látom a dolgot!

2011. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha még nem volt kapcsolatod és már 2x kikosaraztak és ő se nagyon reagál,akkor elkéne gondolkodnod,hogy talán tényleg abszolút nem kéne se nyomulni,se bepróbálkozni,se ráírni,semmit.Hanem hagyni,hogy férfi kezdeményezzen.Ha akarna tőled vmit rádírna ő..Vagy megkeresen és elhívna vhova,de nem teszi.Ez nem véletlen.
2011. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, ellökni semmiképpen sem akarom magamtól, mert egy olyan embert ismertem meg benne, akivel szinte minden közös bennünk, és ha mást nem, a barátságát szeretném "megtartani" még ha nekem lesz is rossz.
2011. ápr. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!