Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Szerdán összejöttem az egyik osztálytársammal(ígértem neki egy csókot,ha megengedi egy másik osztálytársunknak,hogy átfordítsa...hát meg is adtam neki és mikor haza indultunk lekapott és megcsókolt.Aztán,azt mondta,hogy szeretne járni és én belementem,mert már hónapok óta tetszett.)Másnap már úgy viselkedtünk mint egy szerelmes pár,minden mozdulatán éreztem,hogy szeret és végül kimondta a nagy szót!Pénteken és tegnap viszont alig keresett és megkérdeztem tőle,hogy haragszik-e.Erre ő váratlanul szakított.Azt mondta,hogy nem vagyok neki több egy barátnál.Pedig azelőtt mindig mondta,hogy ilyen kedves egy gyönyörű barátnője még nem volt és,hogy semmi pénzért nem szakítana velem.Nagyon fájt de beletörődtem.Ma reggel arra ébredtem,hogy sms érkezett.Bocsánatot kért és bevalotta,hogy csak egy fogadás volt(pókerezett,ő vesztett,és az volt a feladata,hogy szivasson meg engem).Azt mondta,hogy még mindig szeret és minden amit tegnap mondott hazugság volt.Meg kért,hogy bocsássak meg neki és mivel én szeretem,megbocsátottam neki.Azt mondta több ilyen nem lesz...Jól döntöttem?
2011. ápr. 17. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én biztos nem bocsátottam volna meg neki már csak azért sem mert velem ne szórakozzon egy pasi... de ha fordított helyzetben lennék és téll szeretném a pasit szerintem akk is hagytam volna kicsit szenvedni.. onnan meg úgyis kiderül h téll szeret-e v sem..
2011. ápr. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én biztos hagytam volna szenvedni.. és fogadásból járt veled..? az szép.. én nem bocsájtottam volna meg neki, hanem elfelejtettem volna.. amúgy velem is történt egy hasonló eset.. :S
2011. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem fogadásból járt.Hanem szerelemből.A szakítást kellett fogadásból....
2011. ápr. 17. 12:33
 4/6 anonim ***** válasza:
most ha ilyenre volt képe h fogadásból szakított... sztem ha igazán szeret akkor hagyta volna azt a fogadást.. még áprilisi tréfának is durva :/ (első voltam)
2011. ápr. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi,de sztem téged még ezzel a szakítással is átvertek. Tuti az egész "járás" a szivatás kedvéért volt. Ha vki igazán szeret (ami nem 2 nap alatt alakul ki) akkor nem fog veled szakítani egy fogadás miatt.
2011. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából már régóta közeledett,de eddig volt barátom.am meg új fejlemény...már elég régóta nem írt smst.amikor feljött facebookra és írtam neki nem írt vissza és kivette azt,hogy kivel van kapcsolatban...
2011. ápr. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!