Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól döntöttem szerintetek? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól döntöttem szerintetek? :S

Figyelt kérdés

Van egy lány, 2 hete ismerek, barátaim segítségével ismertem meg.

Belé szerettem, majd kiderült hogy ő is szeret engem, csak egyszer találkoztunk beszélni akkor sem tudtunk, most pénteken menni akartam hozzá de..

Megtudtam hogy mást szeret és annak a másnak valószínűleg a nyelvét is harapdálta..

Nekem azt mondta hogy csak az arcát és engem szeret.

Majd másnap egy ismerősöm bemásolta nekem MSN en ahogy írja hogy "szerelmes vagyok ...be :'(".

Üzenőfalán (FB) is több olyat láttam hogy szereti annak ellenére hogy összevesztek, én azt hittem ezt nekem írja, de ma megtudtam hogy nem nekem írta..

MSN en ennyit írtam rá kb 15 perce: "mindkettőnknek jobb lesz így :'(" -> Letiltottam töröltem MSN ről és FBről is, remélve hogy nem kapok értesítőt és így hamar elfelejtem mit érzek iránta.

+ van egy zeneszám, rá emlékeztet, most azt hallgatom hátha annyira megunom a zenét h már nem lesz rám hatással..

Szerintetek jól döntöttem? Nem látok reményt a kapcsolatban.. De nagyon szeretem :'(


2011. márc. 2. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
2 hét alatt beleszerettél? Azt nem hiszem :D Te még nem voltál szerelmes, ha így belenyugodtál ;) De amúgy helyesen döntöttél, de szerintem inkább meg kéne beszélned vele, nem letiltanod.
2011. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meg akartam vele beszélni de annyit írt hogy cső és kijelentkezett (ez tegnap történt azóta beszélgettünk)

De csak olyan jeleket mutat amik arra utalnak h engem nem szeret de azt másik személyt igen..

2011. márc. 2. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!