Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jó egy nap két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jó egy nap két lánnyal randizni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne jó? Legfeljebb az a gond, ha már eleve úgy tervezel, hogy úgysem fog az első elhúzódni.
2011. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert ha mindkettővel jól érzed magad?Meg az egyik rájön!
2011. ápr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy nap két lánnyal csókolóztam, de ilyet soha többé...Haverok mondták, hogy mekkora arc vagyok, de nem éri meg, hidd el, főleg, hogy az egyiktől többet is szerettem volna( mmint kapcsolatot).
2011. ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igy soha nem lessz komoly kapcsolatod ha csak kihasznalod a lanyokat...szanalmas...de ugy latszik vannak ilyenek...
2011. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egymás utáni napokra osztottam be 3 lányt, de nekem nem volt jó, mert olyan jó volt az elsővel, hogy közben rossz volt belegondolni, hogy mi lesz a következő napokban. És már csak terhes kötelességnek éreztem a következő napot. A többihez nem volt már kedvem. Aztán a másodikkal is jó volt, de az elsőhöz hasonlítottam, és a harmadikat már lemondtam, mert nem bírtam ezt tovább.

Nem vagyok egy Casanova típus ezek szerint, mert nekem fontosak az érzelmek az elejétől kezdve.

Először azt hittem, hogy hú de f@sza gyerek vagyok, hogy ezt meg tudom csinálni, de rájöttem, hogy ennek semmi értelme.


Egy nap kettővel randizni nem túl jó, mert megérezhetik egymás szagát. :)

2011. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Mert akkor mindkét karod elfárad...
2011. ápr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, fene tudja, te hogyan működsz, de elég nehéz ráhangolódni egymás után két nőre.

Másrészt az első randi után tele leszel élményekkel, emlékekkel, arról, amit beszéltetek (esetleg csináltatok), így még el is szólhatod magad a másodikon. Az is lehet, hogy kissé zavarban leszel, és feszengsz, tudva, hogy az előbb egy másiknak csaptad a szelet, és ezt biztos nem díjazná azbelőtted ülő csaj, ha tudná. Nem a lebukásveszélyről beszélek, hanem magáról a tudatról.

Az is lehet, hogy az első randid teszi tönkre, hogy azon elmélkedsz, vajon majd hogy teljesítesz a másodikon.

Persze, ha nyílt lapokkal játszol, az más, nincs mit titkolnod.

De szerintem nagyon érzéketlen tuskónak kell lenned ahhoz, hogy érzelmileg jól tűrd a váltást, az alkalmazkodást, és legyen energiád, szöveged, tudj koncentrálni, satöbbi.

Akinek van lelkiismerete, az képtelen végigcsinálni egy ilyen napot. De talán azt se bírná jobban, ha egy hét alatt futtatná le a kettőt. Szóval, érzelmileg üres emberek eléggé előnyben vannak hozzá.


21/L

2011. ápr. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!