Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedés facebookon? Hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés facebookon? Hogy?

Figyelt kérdés
Nem éppen szoktam ilyen módon ismerkedni. Egy bizonyos csajjal viszont máshogy nemnagyon tudok. :S Az a lényeg, hogy facebookon levelezek egy csajjal. Találkozni is fogok vele a közeljövőben. De azt nemtudom, hogy hogyan deríthetném ki, hogy neki is bejövök-e. Nemakarok konkrétan rákérdezni, mert egyelőre még csak úgy írtam neki, mint 1 srác, aki haverkodni akar. 16/F
2011. ápr. 12. 16:14
 1/9 anonim válasza:

Ne is írj neki olyat,hogy "bejövök neked?" meg hasonlók,mert az életben többet nem áll veled szóba. xD Írj mondjuk olyat az egyik képéről,hogy jól néz ki rajta meg ilyesmi,de semmi rámenőset!És figyeld meg,hogy hogyan válaszol.Ha sok a szmájli akkor esetleg lehet esélyed,de ha csak egy sima "aha.köszi" válasz jön,akkor sztem hagyd :)

14/L

2011. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És hogy kezdtél el levelezni vele?
2011. ápr. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát írtam, hogy tök aranyosnak tűnik és szívesen megismerném. XD
2011. ápr. 12. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó veled találkozni, akkor nyilván tetszel neki, nem? :P
2011. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó veled találkozni akkor nyilván tetszel neki, nem? :P
2011. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jajj az én helyzetem is hasonló.én írtam rá a srácra és mondta h édes vagyok:)hát nekem is bejött méghozzá nagyon és kommoltunk egymás képéhez aztan mondta,hogy valamikor talizhatnánk:Prá egy órára öszejöttünk:Dmásnap felmerült bennem,hogy esetleg korai de aztán rájöttem h talán mégsem:Plegyél vele kedves és bókolj neki sokat mert azt szeretik a lányok aztán magátol is ki fog derülni,hogy mit gondol rólad.
2011. ápr. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Olyan alkalomból találkozunk, hogy pct szúr nekem ><
2011. ápr. 12. 17:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Párszor megbököd és ha ő is visszabök akkor megkérdezheted:Na akkor mikor d*gunk?? :D
2011. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok...Hidd el ez a legelterjedtem formája és ez mindig bejön :P :D am 21F
2011. ápr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!