Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tini fiuk! Ha a csajnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini fiuk! Ha a csajnak nincs facebookja, már felejtos?

Figyelt kérdés
Pl, ha egy buliban megismerkedtek egy csinos, szimpatkus lánnyal,és mondja, h nincs facebookja, akkor van merszetek elkérni a számát? Vagy eleve azt hiszitek hogy csak le akar koptatni, és hagyjátok is az egészet?
2011. ápr. 11. 17:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Pont fordítva. (legalábbis ha gyakran használja)
2011. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Dehogy is, nekem sincs :)


17/F

2011. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f*szom ez a k*csög fészbúk mánia b*zdmeg??? Ki a ********************nak van ideje arra , hogy egész nap olyan emberek tükör előtt csücsörítés képeit lesegesse akiket amúgy is minden nap lát meg megfejje a tehenét a parasztszimulátorban?


B*zdmeg úgyís lehet élni ,hogy nem a gyökér képeiddel próbálsz hódítani meg imponálni és várod ,hogy az amúgy is baráti társaságod lájkolgassa.

Én egyáltalán nem vagyok antiszociális se szociopata de nincs fészbúkom és mégis mindenki(nem szó szerint) tudja ki vagyok és oda jönnek nyalni a seggem és nem azért mert pózolok egész nap meg bonyolult kapcsikat lájkolok! BAAZMEG

2011. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éppen az a jó, ha valakinek nincs facebookja, mivel akkor nem ránthatja magával az antiszociális áradat...
2011. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Engem tini koromban szabályosan hülyének néztek, hogy nincs msn-em (akkor még az volt a befutó - ejj, de gyorsan változik; még csak 21 vagyok :DD).


Nem is hitték el. Ha azt mondtam valakinek, hogy nekem olyan nincs, akkor egyszerűen nem hitték el, még néhányszor elkérték ugyanabban a beszélgetésben, majd leléptek - mert azt gondolták, hogy elutasítottam az érdeklődésüket :"D

Hihetetlen.


Ma sincs :) Se msn, se iwiw, se facebook.

Skype-om van, de csak azért, mert apám kamionsofőr, és csak úgy tudjuk tartani a kapcsolatot, már amikor talál a laptpjával elég erős netkapcsolatot.

Meg volt egy angliai pasim, nála is kellett. De azt hiszem, ezek még érthetőek :D

2011. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
ez a jövő nyelve sajnos,az emberi beszéd egyre jobban háttérbe szorul,a fiataloknál.
2011. ápr. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nah és éppen ez az, amin változtatni kellene...
2011. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!