Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szólogat be, ha barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólogat be, ha barátok vagyunk?

Figyelt kérdés
Persze általában csak viccből, és mindig kéri, hogy ne vegyem magamra, csak viccel. Viszont ha egy kicsit is kivágottabb felsőt veszek fel (ne a köldökig kivágottra gondolj) akkor egyből beszól, hogy húzd feljebb, belátni. Ezt most miért? Ha más vesz fel még kivágottabbat azért nem szól. Nem értem. 15/L:)
2011. ápr. 11. 17:29
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
100%

tetszel neki.

Freud meg örülhet.

2011. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kingaa1 ***** válasza:
nekem is beszólós barátom van.. na és akkor ?? szeret... Ne sértődj le mindenen talán, és akkor még élvezik is hosszabb ideig a társaságod!
2011. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehogy sértődök meg. általában vágok egy ilyen-.- fejet, de mosolygok közben. nem vagyok egy sértődős. nomeg utána is mintha mi sem történt volna. :D
2011. ápr. 11. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Így udvarol. Láthatóan félt, illetve féltékeny. Jó fej lehet.
2011. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kingaa1 ***** válasza:
Hát akkor nm tudom:)
2011. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
tényleg nagyon jó fej. :D Még nem találkoztam hozzá hasonló emberrel.
2011. ápr. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!