Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan lányokról, akiket ha még megkéred sem tud elhajtani, ha nem jössz be neki?

Figyelt kérdés
Tehát még csak annyit se tudnak mondani hogy "bocs de nem", és inkább továbbvárakoztatnak, semmit húznának egy éles határt.
2011. ápr. 11. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Magamat nem büntetem ilyen lányokkal, tanultam hasonló helyzetekből.

Őket meg nem ítélem el, teljes mértékben az ő dolguk. Persze attól függetlenül nem igazán etikus dolog ezt csinálni, de ha nekik így jó, akkor így jó.

2011. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányokat ma már messzire kerülöm, korábban volt pár negatív élményem velük.
2011. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok általában kövérek és csúnyák. Szép lányt még nem láttam ebben a "kategóriában".
2011. ápr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah rosszul olvastam. Azt hittem h az olyan lányokat mondod, akiknek ha megmondod h nem tetszenek neked, akkor sem értik meg, és tovább nyomulnak.
2011. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ha NEM TUD elhajtani akkor bizonyára nem akar megbántani,mert túl sok benne az empátia.Ha meg
2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ha NEM TUD elhajtani akkor bizonyára csak nem akar megbántani,mert túl sok benne az empátia,ha pedig NEM AKAR elhajtani akkor meg önző,mert jól esik az egójának,hogy nyomulsz.Én mindkettőt megvetem,mert egyik sem korrekt.Igy vagy úgy,de el kell küldeni a pasit ha nem jön be,mert ez igy fair!!!
2011. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon komplikált és bonyolult helyzet , van egy ikertesóm (fiú), én meg lány vagyok, Haveri körünk kb ugyanaz, erre egyik barátja, aki nekem is barátom benyögi, h ő már többet érez,engem ez nagyon letaglózott, és szegényt fél évig várakoztattam:S,tényleg nem tudtam, h mit akarok tőle-tesóm ugye mindent elmondott amit mondotta srác rólam-ez volt a veszte, ő már nagyon szeretett titokban én meg semmit se éreztem,

nem jöttünk össze fél év múlva megmondtam neki h ez nem jön össze :(-BARÁTSÁGUNK is ráment nem tudtam , h bánjak vele ez után/ ha részeg akkor még mindig nyomul és elmondja h még most is bejövök neki, ha meg nem akkor azt mondja haverjainak ,h egy estére jó lennék neki:S

Úgyhogy ez egy nagyon nehéz szitu nem kívánom senkinek :(

2011. ápr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sajnos már volt dolgom ilyen lányokkal! csak egyet kívánok, egy ugyanilyen fiiút-férfit nekik aki porig alázza őket a huza-vonával, a kétrételmű jelekkel! nem érdemelnek egy őszinte érzést se...
2011. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

15:51-nek szól:

Szerintem az a pasi még mindig beléd van zúgva,a haverjainak pedig csak azért mondja,hogy csak egy estére kellenél,mert szégyelli előttük,hogy még mindig odáig van érted...

2011. ápr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen érzésem nekem is sajnos,de még most sincs semmi köztünk és nem is lesz, nem tudok vele mit csinálni :S

Sajnálom,hogy ezzel elveszítettem egy nagyon jó barátot :(

19L

2011. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!