Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
ápolt, igényes, csinos, okos, nem dohányzik, nem iszik, viszont kissé félénk és nem beszél olyan sokat?
2011. ápr. 10. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
IGEN :P
2011. ápr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem mindegy b4szod!!!???


Nem ez fogja eldönteni, hogy bejössz-e vagy sem. Nálam épp a dohányzás kizáró ok, tehát a nem dohányzás csak egy jó pont.. Úgy mint a többi amit felsoroltál.


Hagyjátok már rá ezeket a kérdéseket. Sorozatba ilyen kérdések jönnek most?

2011. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én márpedig szeretek sokat beszélgetni a lánnyal,nem az a lényeg hogy be ne álljon a szája de ha nem beszélget velem azt könnyen úgy értelmezem hogy ki nem állhat engem csak valamiért idekeveredett a társaságba
2011. ápr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én nem, mivel én is csendes vagyok, és így ha mindketten azok vagyunk, nem beszélnénk semmiről.
2011. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
nem beszél olyan sokat? persze!
2011. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

igeeen

19/F

2011. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lányt keresek, főleg ha ezek mellett nem jársz bulizni és komoly kapcsolatban gondolkodsz. De szerintem vannak még páran így. :)

Ha van kedved beszélgetni, írj egy privit.

20/F

2011. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban egy ilyen lány igazi érték!!! Összetenném a két kezem, ha ilyen barátnőm lehetne :)
2011. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Előző 20/F
2011. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

még csak 16 leszek.

de amiatt hogy keveset beszélek, nem nagyon merek odamenni senkihez... ha már ismerem és jól elvagyunk akkor be beszélgetek rendesen... csak elsőre nem miníg jön össze :P

2011. ápr. 12. 20:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!