Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a műszempillás vagy nagyon nagyra festett szempillájú csajok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem. Alapból taszít minden, ami divatos.
2011. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem nem tetszik

Mijèrt kell meg az a sok festèk a természetes a legszebb

2011. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem, nagyon nem. Semmi szép nincs benne. Bár a sok smink is ugyanígy taszít (a mai átlagos lánynak a "éppen felraktam valamit" nálam már sok smink).
2011. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem nem és nem. Ezek a tipikus ostobenkokurv@k akik ettöl még szépnek is hiszik magukat.
2011. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig még minden pasi, még lányok is, felnőttek is dicsérték a hosszú szempilláim. :) Nem tehetek róla, hogy nagyon hosszúak és dúsak. Ha kifestem (1 húzással), akkor meg már akkora, hogy eléri a szemöldököm szinte, sőt van, hogy el is éri. :) (alul viszont semmi szempillám sincs :D)

Én nagyon örülök neki, hogy ilyen szép szempillám lett, sok lány ezért küzd. :D Attól nem leszek k*rva, hogy ilyet kaptam a természettől. Szerencsére a környezetemben mindenkinek tetszik. :)


19L

2011. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, bejönnek a nagy szempillájú csajok, mert nagyon szép dolog, de csak ha IGAZI.
2011. ápr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
csak ha igazi! A smink pedig tök fölösleges csak ha bulizni mész vagy ilyesmi de akkor se 1kg-ot kell.
2011. ápr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

A smink lényege hogy ha nincs természetes szépséged akkor ezen lehet változtatni,de sajnos mostanra divatnak számít az indokolatlan sminkhalmaz.

Indokolatlanul nem teszik de vannak akik csak sminkel néznek ki valahogy,így elfogadható.

De annál nagyobb csalódás nincs mikor egy szép lány képes elrontani a gyönyörű összhangot.

2011. ápr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van olyan lány akinek jól áll. nálam ez a "látni kell, hogy passzol-e hozzá" kategória
2011. ápr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!