Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol a hiba? Mért nincs sikerem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol a hiba? Mért nincs sikerem?

Figyelt kérdés

Akiket eddig megkérdeztem mind 7-8-asra osztályozták a külsőmet 10-ből, ennek ellenére van, hogy még az esélyt sem kapom meg (bejelölök ismeretlenül sulimból v máshonnan egy lányt, írom h szeretném megismerni, erre finoman elhajt), nem tudom, hogy mi a hibám, de nem megy a csajozás, 2 barátnőm volt eddig.


17/F


2011. ápr. 8. 22:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
NICE.
2011. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Hát ehhez idő kell, de így látatlanban is köszönöm :)


Ezek után ki hogy írna egy olyan lánynak aki sulijába jár de nem beszélt még vele (egyik csajbarátom szerint ha egy csajnak bejössz, akkor ha konkrét ismerkedést avagy randit kérsz, akkor is igent mond ha még egy szót se beszéltetek soha, ha viszont nem, akkor az se segít ha előtte leszólítod élőben, dumálgattok és csak idővel térsz rá a dologra).


Én így írtam az előzőnél: nem találtam rá jobb módot, mert szinte sosincs órád a főépületben, úgyh itt írok. szóval szívesen megismerkednék veled, egy suli utáni dumálgatás alkalmával.

2011. ápr. 8. 22:59
 13/24 anonim ***** válasza:
Ez aztán a regény. :D
2011. ápr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
9%

Remélem, nem pazaroltad az idődet erre a sok hülyeségre, amit itt beírtak. A siker kulcsa a nőknél egy mondatban összefoglalható: jól kell kinézni és gazdagnak kell lenni.

Mondjuk ha 17 évesen 2 bnőd volt, akkor sztem olyan átlagosan nézhetsz ki. Nekem 23 évesen volt először, az se tartott vmi sokáig.

2011. ápr. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Gazdagság ebben a korban nem hiszem, hogy számít, és az átlagon felüli kinézet ezek szerint meg van, szóval valahol máshol kell a hibát keresni, csak az a helyzet, hogy az előttem beírt hosszú idézetek megoldásokat nem tartalmaznak, pedig az érdekelne.
2011. ápr. 9. 10:30
 16/24 anonim ***** válasza:
÷
2011. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy többek 7-8asra osztályozták a külsődet. Ha barátoktól, anyukádtól kérted ki a véleményt, akkor nagy valószínűséggel kamuzhattak, hogy ne érezd magad rosszul. Te magad hanyast adnál a külsődnek?
2011. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Gyúrok, nem vagyok brutál, hanem szerintem még a gusztusos fajta, kockás has, szóval ez is megdobja. Szerintem reális a 7-es. És nem barátok, nem anyuka mondta, ennyire amatőr nem vagyok :) és még csak nem is az akkori barátnőktől kérdeztem, mer az is elfogult lett volna. Osztálytársak kb 5 ember.
2011. ápr. 9. 16:23
 19/24 anonim ***** válasza:
69%-osnak ne higgy, egyszer volt csaja, azóta őket szidja, mert olyan béna, hogy egyet se tud megtartani, inkább kitalál olyan dolgokat, hogy csúnya és nincs pénze.
2011. ápr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék rád:)

Őszinte típus vagyok szóval ha gondolod írj egy levelet és küldj egy képet magadról és megmondom hogy szerintem mi lehet a gond...:)

üdv:17/L

2011. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!