Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez randi? És hova menjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez randi? És hova menjünk?

Figyelt kérdés

van egy srác(14) aki már régóta bejön nekem és januárban én is bejöttem neki, de aztán nem történt semmi... és pár hónapja nem találkoztunk, mármint haverokkal együtt... és most írt hogy már rég látott ... erre mondtam hogy télleg rég volt, és aztán modta hogy akkor találkozzunk, de rám bízta hogy hova menjünk... nekem a kajáláson kívül nincs semmi ötletem, a mozi szar, mert nem játszanak semmi jót, a sétátol meg kicsit félek, mert az elég gáz ha 2esben néma csendben sétálgatunk... szóval van valami ötletetek ?

l/14


2011. ápr. 8. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

"van egy srác(14) aki már régóta bejön nekem és januárban én is bejöttem neki" hát ezen szakadtam... xD


Amúgy meg ez sztem elég csicska stílus hogy ááá szia nem megyünk el vhova...? De de persze.. jólvan akkor most döntsd el hova menjünk...

egyébként a séta a legjobb... onnan minden kisülhet.. meg lehet normálisan beszélgetni.. ha meg unalom van még mindig belehet ülni valahova...

bár ha már most unalom van akkor mi lesz majd pár hónap mulva?!

2011. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy randi:) szerintem az ennyi idős fiúknál nem biztos, hogy azért van, mert link, könnyen lehet, hogy félénk, nem ilyenkor van topon az ember önbizalma! és lehet hogy azért ajánlotta fel a választási lehetőséget, mert nem bízik magában annyira, és fél, hogy unatkoznál, vagy csak nagyon udvarias akar lenni. Én lehet, hogy azt csinálnám, hogy kinéznék valami szabadtéri progit, de előtte találkoznék vele, hogy tudjunk sétálni és beszélgetni közben. Így ha kifogytok a témából, ez kihúzhat a kátyúból, és utána pedig meg tudnátok beszélni a közös élményt:) Persze ha közben felveted, hogy megéheztél, vagy megkérded, hogy ő nem éhes-e, akkor beugorhattok valahová. Csak ne görcsölj a dolgon:)


Remélem jól érzitek majd magatokat!:)


l/21

2011. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D köszöm a válaszokat :D
2011. ápr. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!