Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek imponál az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek imponál az, amikor egy fiú jó sportoló?

Figyelt kérdés
Értem itt, hogy pl suliban tesiórán kint kosarazunk, vagy röplabdázunk, vagy nem tudom. Ha egy fiú feltűnően jó valamiben, pl kosár, az nekted imponál? más: ti szoktátok nézni a fiúkat sportolás közben?
2011. ápr. 6. 18:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Én szoktam nézni a fiúkat a sportpályán, ha sportolnak valamit: fociznak, kosaraznak. Olyan jó nézni.

De egyébként nem e szempont alapján döntöm el, hogy tetszik-e valaki. De mindenféleképpen plusz, ha valaki jó valamiben. Legyen szó akár sportról.

2011. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én eddig a focista pasikért oda voltam,és mindenképp egy focistát akartam magamnak :DDD aztán jött a barátom, nem szereti a focit,és ehhez hasonló sportokat(autókért van oda) aztán így rájöttem,hogy végülis mind1 h focizik-e vagy nem :D már nem fontos nekem:)
2011. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Ilyen Nincs ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, ha egy fiú sportol, és tényleg szereti csinálni.
2011. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
a párom röplabdázik és focizik is és mindig elmegyek megnézni a meccseit, ha tehetem. :) szeretem nézni, amikor sportol, olyan ügyes. :)
2011. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ajaj de még mennyire !! :)

na meg egy szép, sportos testű srác enyhén szólva izgató azért ... ne legyünk álszentek!

2011. ápr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 :D:D ***** válasza:
jo hogy imponal.az izmos labukat az annyira szexyy:).fu
2011. ápr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
izmos lábuk?:D...szerintem inkább egy kidolgozott szép szálkás felsőtest a szexi:D
2011. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
ja meg rövidnaciban imádom, amikor kirajzolódik a farkuk és tök izgató látni, ha egy jó srácról van szó :))
2011. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Még zöld fülű vagy...

Ne tudd meg mennyire beképzeltek,és ha valakinek a nő csak arra kellenek,hát ők azok.

2011. ápr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
sztetek Gyurta Dani látványára hány csajszi nedvesedik be ? ...... csak mert mesélték a kis álszentkéim, hogy az az úszódressz különösen olyan izgató rajta :)
2011. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!