Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek imponál az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek imponál az, amikor egy fiú jó sportoló?

Figyelt kérdés
Értem itt, hogy pl suliban tesiórán kint kosarazunk, vagy röplabdázunk, vagy nem tudom. Ha egy fiú feltűnően jó valamiben, pl kosár, az nekted imponál? más: ti szoktátok nézni a fiúkat sportolás közben?
2011. ápr. 6. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szoktam őket nézni, de nem jelent semmit ha valaki jó benne, mert nem igazán az érdekel.
2011. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért nem imponál túlságosan, mert lusta természetű vagyok és hosszú távon (márpedig nő vagyok, így mindig hosszú távra tervezek) nagy az életvitelbeli különbség, mi sérüléshez vezet.
2011. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
én szoktam nézni őket és nekem nagyon tetszik ha valaki jó vmilyen sportban mondjuk én is sportoló vagyok és zért is fontos.legtöbb lány nem szereti ha a barátja elhanyagolja mondjuk egy edzés miatt de én megértem őket:D
2011. ápr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha pl. csapatban játszik vmit és sikeres benne az jó...de ha a suliban vagy akárhol teszi a nagyot és menősködik, az marhára nem érdekel.
2011. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 napietus ***** válasza:
nem "imponál"...ALAP :)
2011. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Abszolút nem, egyáltalán nem erről ítélem meg a fiúkat.


Nekem az imponál, h intellektuálisna összeillunk, társak lehetünk, ha jó az ágyban és ha úgy adódik kiáll mellettem és szóban és testileg is meg tud védeni. Ennyi.


(Ha versenysportol, az végképp nem imponál, mert az egész élete csak az edzés, meg a versenyek, és alig lenne szabadideje rám.)

2011. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem szoktam és nem imponál.
2011. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
nem
2011. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Nálam az "pluszpontnak" számít, ha egy fiú nem esetlen a sportokban.Nem kell feltétlen, hogy kiemelkedő legyen, de legyen meg hozzá az alap.
2011. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, "imponál", ha sportol, és ha tehetem meg is nézem őket közben :$
2011. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!