Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tud egy szép, okos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tud egy szép, okos lány igazán magába bolondítani egy pasit? Úgy igazán! Hogy az úr azt érezze: igen, ő kell nekem! Bármi áron!

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 11:28
 1/7 anonim válasza:
100%

A legtöbb amit tehetsz h önmagadat adod. nem érdemes taktikázni. Sztem.

Legalábbis nálam eddig mindig beváűlt h önmagamat adtam. sokszor tulságosan is. nem is akartam h szerelmes legyen belém a pasi,és mégis meg van őrülve értem...

2009. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
A lányoknak könnyebb ez a dolog mint a fiúknak. Két fajta lehetőséged van először is : rámosolyogsz kacsintassz , oda oda szólsz neki stb ( mondjuk ez a rámosolyogsz dolog a leghatásosabb én el tudok olvadni tőle) a másik ha ezeket nem vette volna észre mint itt már olvastam 1 tanácsban valahol: olyat pucsítassz előtte hogy a kukija is ketté áll tőle.
2009. febr. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A bármi áron, azt jól gondold meg. Csak azt ne feledd, hogy ha ezt túlzásba viszed, akkor pont az ellenkezőjét fogod elérni. Vagy bele megy, de csak addig amig megdug egy-két alkalommal és ennyi volt.

A legjobb, hogy önamagadat adod, és vagy elfogadja vagy nem. Ne akarj valaki más lenni, azzal csak rosszabb lesz.

Sajnos tapasztaltam ilyet.

2009. febr. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az az illető lány szép és legfőképp OKOS akkor nem tesz fel ilyen kérdéseket hanem ingujjból zsebre vágja a pasit.
2009. febr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz! Megfontolandó.
2009. febr. 28. 14:11
 6/7 anonim válasza:
attól függ rövid v hosszu távra?!Sztem a pasik azokat a nőket tisztelik és azokba habarodnak bele aki kedves,jo hallgató és soha nem rámenős.Aki hagyja h a férfi férfi legyen.persze mindenképp kell h vonzódjon vmilyen szinten hozzád,de még is el lehet rontani.Pl.legyél elfoglalt hadd éreze azt h nem csak ő van a világon.És iciripicit távolságtartónak lenni ,mert ez felébreszti bennük a vadászösztönt.JAh és utolsó tipp soha ne panaszkodj neki és mutasd ki h öröm vele lenni és h jo a társaságában lenni.ezt nagyon értékelik.
2009. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat!
2009. márc. 17. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!