Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy baj ha a lány idösebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Nagy baj ha a lány idösebb a fiunál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 23:28
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%
nem gáz, jó lenne ha én is egy fiatalbb fiuval jonnek ossze :P
2011. ápr. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Velem egy 3 évvel idösebb lány nem akart össze jönni! :( Azt mondta majd 2 év mulva...Hát persze pont igy müködik...


22/F

2011. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 04-06 18:26


Én meg a nálam idősebb lányokra bukok. Hány éves vagy? 19/F

2011. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
az elsőnek először is csak annyit mondanék hogy egy idióta, és jól pofán rúgnám, még virtuálisan is, ha msot megtehetném. A másodiknak meg: ez is egy idióta sztereotípia, utálom ha általánosítanak, 15 éves fiú létemre érettebb vagyok mint sok 25 éves lány, szóval olyan dolog ez az általánosítás, hogy nem minden alkoholista veri a családját, nem minden dohányos bunkó paraszt, stb. nah, érted mire célzok én...
2011. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
mekkora idióta kérdés. mi az hogy nagy baj-e? kinek a szemében, te birka? kit érdekel?
2011. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
NEM BAJ! (Ez olyan kérdés, hogy 175 cm magas a szerelmem, ez baj? - Nem a külsőségek számítanak!)
2011. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

ha megértik és szeretik egymást miért lenne baj?

nálam egyáltalán nem számít, sőt a fiatalabb pasikkal mindig jobban kijövök mint egy tőlem idősebbel

2011. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:15


de attól még nemjönnél össze velük, mert a náladnál idősebbek kellenek, mert az a menő, nem?

2011. ápr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
en 18 vagyok, amugy nalam nem korfuggo, csak annyi h mindig azok tetszenek akikkel tuti nem fogok osszejonni :(
2011. ápr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, nem az a lényeg. Persze ha az a "lány" már az öregek otthonában csücsül, a fiú meg most ballag óvodából, el kéne gondolkozni...:D

Egyébként az elsőt én is p*fánrúgnám. Igen, valamelyik csaj valóban csak ennyit ér, de nem kéne mindenkit egy kalap alá venni.

És szerintem is hülyeség, hogy a lányok korábban érnek. Az egy dolog, hogy a bő 80%-uk már 11 évesen érett nőként akar kinézni, de ettől még nem lesznek érettek, sőt (mondom ezt lány létemre). Egyetértek tegnap 21:59-cel.

2011. ápr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!