Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Valaki segítsen!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Most dobott ki a barátom nemrég, és elkezdtem ismerkedni. Találkozgattam két fiúval is, de az egyikkel szivesebben voltam, mint a másikkal, nagyon tetszett, de ma rájött, hogy kavarok a másik sráccal is a háta mögött..Én el akartam neki mondani a következő talin, hogy ha ő komolyan gondolja akkor én nem találkozok többet a másik sráccal, de már késő... És ez most nagyon bánt, mert magamnak is sz*rt csináltam meg neki is. Mégcsak kétszer tslálkoztam vele, de 2. randin azt mondta, hogy mi lenne, ha megpróbálnánk, tehát igy nem hivatalosan, de összejöttünk..

Tudom hogy az én hibám, de nagyon rossz ez így... Mit tegyek, mit mondjak neki, hogy elérjem, hogy ne haragudjon rám és ugyanúgy találkozzon velem ?


2011. ápr. 5. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látod bitch, ezért nem kell minket szívatni. FAIL!
2011. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nem vagyok jó? velem is tudsz kefélni :P
2011. ápr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress új pasit és többé ne csinálj ilyet.

(jah és az újnak ne mond el, hogy ilyet tettél)

2011. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak. Keress másikat, úgyis mindent ujjadra jut egy, és hülyítsd azokat is. Meg járj egyszerre 3-al, de úgy csináld, h ne tudjanak egymásról... :)
2011. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aranyos, hogy lekrv@zzátok azonnal... Nekem most 3 "barátnőm" van. Ha egyikükkel alakul valami, akkor a többi így járt. Amíg az csak ismerkedek, addig szabad a pálya.
2011. ápr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah látom megjött a helyi falu kanja is... Miért nem veszitek fel egymással a kapcsolatot? Szép párt lennétek.
2011. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!