Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak h meg tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak h meg tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy sráv aki nekem nagyon tetszik!!

Nagyon jó haverok vagyunk!Lehet de csak lehet h én is tetszem neki ha igen akor h érjem el h elmondja?

Ha nem tetszem neki akkor h érjem el h tetszem neki??


2011. ápr. 4. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Huuu ez megint elég kusza egy kérdés :D

De azért megértem.

Szerintem elég ha felhívod magadra a figyelmét.Ha bejössz neki azt észre fogod venni.

2011. ápr. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha el akarod érni hogy elmondja akkor sokat kell vele beszélni.
2011. ápr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kelts feltűnést, dícsérd meg minden apró, vagy nagy jó dologért amit tett, elért, ha te pozitívan közeledsz, hozzád is pozitívan fognak közeledni, ez fordítva is igaz, pl ha odamész valakihez, veszekedni akkor ő is veszekedéssel válaszol.


ELŐSZÖR feltétlenül egymás jó tulajdonsgát ismerjétek meg, fontos nagyon az első benyomás, persze nyíltnak kell lenni, SPONTÁNNAK és viccesnek. Bókolhatsz, de ne legyen feltűnő és NEG elhetsz is. NEG egyenlő kicsit azt mondod valami ezért nem jó meg azért nem jó, de jöjjön ki poénosan a dolog. (-)+(-)=(+)

Ha jó benyomást akarsz kelteni (+)+(+)=+

Ha egy rossz dolgot akarsz mondani neki amitől megsértődhet, két pzitív, egy negatív (+) + (+) + (-) = +


Ne matematikailag nézd.

2011. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az utolso jofelet irt :)
2011. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Már alakul a molekula!

2011. ápr. 11. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!