Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha az utcán egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha az utcán egy pasi szemébe néztek az azt jelenti, hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Vagy egyébb okból is szoktatok "megbámulni" pasikat.
2011. ápr. 4. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem jelent semmit ha a pasi szemébe néz valaki :) Pl nekem van barátom lassan 4 éve, és ugyan ugy beleszoktam nézni pasik szemébe. Nem tudom mér, talán mert ez azt bizonyítja hogy nem vagyok egy szégyenlős típus vagy csak "fitogtatni" akarom a kék szemem :) Nem tudom :) De szerintem ahány nő van annyi féle ok van arra hogy mér néz bele a srác szemébe :)


L/20

2011. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha messziről ismeretlenül akkor talán azt jelenti, de én pl. minden embernek a szemébe nézek akivel beszélgetek éppen és semmi köze ahhoz, hogy tetszik-e.
2011. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

ma 09:35 Szerintem bejösz neki, csak ez ilyen női izé, hogy akkor mégsem adom magam. De lehet, hogy tévedek.


És mi lenne csajok, ha összeér valakivel a tekintetetek és mondjuk a srác utánatok fordulna és leszólitana? Csipnétek?

2011. ápr. 7. 11:39
 14/15 anonim ***** válasza:
Sokféle oka is lehet. Pl az is, hogy bejön. De sok más is. Sőt, a leggyakoribb szerintem az, hogy nincsen semmiféle oka...
2011. ápr. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát én csak annak nézek a szemébe aki tetszik aki nem annak a szemébe nem nézek!
2011. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!