Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha az utcán egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha az utcán egy pasi szemébe néztek az azt jelenti, hogy bejön nektek?

Figyelt kérdés
Vagy egyébb okból is szoktatok "megbámulni" pasikat.
2011. ápr. 4. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vagy azért nézzük őket, mert jól néznek ki, vagy azért, mert NAGYON rosszul :D
2011. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Azt még megértem ha azonos nemű csúnyácskát megnézik az emberek, de ellentétes neműt miért?
2011. ápr. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ha bejön egy pasi akk nem csak egyszer nézek a szemébe, mert az nem jelent semmit, de ha sokszor keresem a tekintetét az általában azért szokott lenni, igen ;)
2011. ápr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Semiké sem jelenti azt, h tetszik, legalábbigis az esetek töbségében. Vagy csak ,,baleset´´ a szembenézés, vagy csak úgy megnézte magának.
2011. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Igen, én direkt a szemébe nézni épp azért szoktam egy pasinak mert tetszik. Semmi rossz nincs ebben, egy ártatlan flört, és mindketten sétálunk tovább.
2011. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szóval ha megnézel egy férfit (mondjuk 6-8 mp-en keresztül), finoman mosolyogsz, és ő pár perccel később megszólít téged, valószínűleg elküldöd, mert te csak szemeztél vele? Vagy akit megnézel, annak van némi esélye is?
2011. ápr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ha valaki szembejön velem az utcán csak megnézem hogy kilehetaz: ) de egyébként ha bejön tovább nézem ha nem és semleges egyből elnézek másfele;)
2011. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Háth igazából én ezzel nem így vagyok. :D

Vagyis igen, a szemébe nézek. De most együk a példának az hogy ismerem a csávót, és bejön. Akkor rámnézek, rámnéz, nem szoktunk beszélgetni, csak látásból ismerjük egymást, és nézzük egymást, én meg elkapom a tekintetemet. Sosem akarom azt megélni, hogy ő kapja el. :P:D

bocs, ez nem die tartozott.

Szóval én midenkit megnézek, mert hát erre való az utca. :D 50-50% esély.

2011. ápr. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Lányok!

És mi a helyzet azzal, ha sétálgatok az utcán és jön velem szembe 1 o nő és ha odér mellém direkt a másik irányba néz.?

Bocsi a tudatlanságom :D

2011. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Mivel csak azt nézem meg, aki tetszik nekem, ezért ha leszólítana, akkor lenne esélye. Az már más kérdés, hogy nem vagyunk egyformák. Nőkre és férfiakra is igaz, hogy aki kívülről tetszik, belülről már nem biztos. Szerintem az utcai mosolygások 99%-ának "továbbsétálás" a vége, ezek csak flörtök.
2011. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!