Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Moost mit csináljaak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moost mit csináljaak?

Figyelt kérdés

Szóval..van egy fiú és nagyon bejön, meg szerettem.:$

azt mondta, hogy ő is..és azért se beszéltünk egy ideje, mert félt, hogy én nem szeretem.

viszont szerintem Ő leakarna még a kapcsolat elején feküdni.. viszont én félek, hogy akkor csak kihasználna.

meg nem tartom magam szépnek se.

mivan ha találkozunk és így puff nagy pofára esés?!|:

segítséég.

tizenötlány.


2011. ápr. 4. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne azzal indulj neki egy kapcsolatnak, hogy biztosan csak le akar fektetni. Ha mégis úgy érzed, akkor ne menj bele. De ez csak az első pár randi után derül ki.
2011. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk nem olyannak ismertem eddig meg...de mégis félek egy kicsit. :S
2011. ápr. 4. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos ha úgy érzed, hogy csak le akar fektetni, akkor ezt még előnyé is változtathatod (ha téleg így van). hogy mire gondolok? hát pl: mindíg elmehetsz a határig(amit kiválasztasz magadnak, pl hogy a szobáján csoókolózol vele), de tovább ne. így csak jobban fog kívánni és jobban beléd bolondul. és ha úgy érzed, hogy már készen álsz rá akkor megtehetitek AZT. Mondjuk ez roszul is elsülhet és azt érezheti, hogy te nem kívánod ill. nem szereted eléggé, akko szakítás lenne. gondold meg, de ha téleg szeret akkor megérti a te érzéseidet is.
2011. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó...köszönöm.(:
2011. ápr. 4. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!