Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljaak? Várjak rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljaak? Várjak rá? "elfelejteni" nem akarom.

Figyelt kérdés

egyszer ő akart velem járni,akkor elküldtemxD most én vele:D és elküldöttxD

én azért nem jártam vele, mert akkor még nem álltam készen egy komoly kapcsolatra..:/:D

ő pedig most azzal állt elő, hogy nincsen semmire ideje és most nem tudna boldoggá tenni..

pedig én boldog lennék, ha akár csak 1szer átölelne, úgy igazán=(

jó tudom,lehet csak le akart rázni ezzel a szöveggel..de igazából nem ilyennek ismerem..ha annyira nem akarna tőlem semmit, sztem megmondaná:D

de nem tudom, hogy most akkor várjak türelmesen míg rendeződnek a dolgai?(mert amúgy elég hihető dolgokat mondott:/..)viszont ha annyira velem akarna lenni, meg tudná oldani biztos..:/

sokat jelent nekem és érzem hogy jók lennénk együtt:)

(szinte bármit megtennék értexD)

keressem őt?

próbáljam "elcsábítani"?:D

vagy tényleg csak csendbeen várjak?..aztán ha akar valamit szól?..

Lécci segítseteek!


2009. szept. 25. 23:25
 1/8 anonim válasza:

énis voltam már hasonló helyzetben sajna... :D

de nálunk úgy volt hogy szilveszterkor megláttam, megkerestem neten felvettem msnre és beszélgettünk kb 3.tall körül csókolóztunk O.O és ezután még 2hónapig.. aztán egyre csak éemondta a tallt és ez nekem nagyon szarul esett,mivel már szerettem... de soha nem mondtuk ki hogy járunk, szóbese került. de ez volt januártól márciusig. aztán kerestem,mindig csak én.. 2hónap után megis mondtam neki hogy szeretem de nem reagált rá semmit :( és csak vártam rá és csak vártam rá... aztán egyik reggel direktből úgy mentem hogy lássam, aztán betelt a pohár és egyik este meg mondtam neki hogy mit érzek.. és nem reagált rá(N) 5hónapig sírtam utána...nagyonrosszvolt:( mígjúnius végére kitudott bökni egy nyavajás választ, ami az volt hogy igen,járjunk. de akkor én már nem akartam. aztán mondom mit veszíthetek ?! megpróbáltuk. 2szer találkoztunk. :D és rájöttem hogy feleslegesen pocsékoltam el az életemből félévet erre a fiúra... mert közben találkoztam egy sráccal,aki végig ottvolt az orrom előtt.. és megcsókolt és azóta is vele vagyok együtt. 3hónap :D

nemtudom mennyire segített ez.. de legalább megpróbáltam xD


16/L

2009. szept. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
első vagyok... jah és azt is hozzá tenném, hogy nekem is mindig azt mondta hogy nem ér rá, meg hogy dolga van.. sohasem ért rám.. nadereméljük ez a te esetedben nem így lesz hanem megoldódik:) nevárj rá sokat... neis várj rá, mert rájössz majd hogy feleslegesen csináltad:S ha lesz valami, úgyis kiderül xd
2009. szept. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kösszi, h elmondtaad:D

ajjj de annyira rossz..olyan szépeket mondott..és aztán jött a deeee..:/

h most nemjó neki...szóval azt várom,

h elmúljon a mostxD:D

és aztán hááthaxD


amúgy énis 16 vagyok:O:D

2009. szept. 26. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem akar tőled semmi komolyat,csak a barátod szeretne lenni,vagy igy akarja megbosszulni azt amikor te fájdalmat okoztál neki...

Ne akrd egy olyan fiu/lány szerelmét,aki ugyse tudna téged szeretni,boldoggá tenni...gondolj bele:te sem tudsz szerelmet adni egy olyan embernek,akit nem szeretsz igazán...

Ne várj rá,mert ugy sem érdemes...lépj te,és válassz olyat,aki szeret is téged:)

2009. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

óóó,de ismerős :)

nekem januárban udvarolt egy pasi,akkor elutasítottam,mert féltem a kapcsolattól.70 km van köztünk és jópár év...de ebbe most ne menjünk bele.

kb 2 hónap múlva rájöttem,hogy eldobtam magamtól a saját boldogságomat,meg kellett volna próbálnom vele.elutaztam hozzá,hogy megmondjam neki a helykót,de már késő volt mert talált magának mást. azóta együtt van a csajjal,én pedig pofára esve fekszek a küszöb előtt fél éve...

2009. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jah előző vagyok,elfelejtettem válaszolni :D:D:D

naszal szerintem érdemes küzdened érte,én legalábbis azt csinálom,amíg a szemembe nem mondja hogy nem érez már irántam semmit.és a remény csak akkor hal meg.

2009. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Basszus, csajok:D Én 16 éves fiú vok, és elhihetitek, hogy azért mondta a srác, hogy sok a dolga, mert kéreti magát, szinte azt akarja h könyörögj neki, vagy vmi erősebbet, hogy nőjjön a bizalma(Volt amikor legszívesebben Én is ezt tettem vna.Még nem volt csajom:D:DDe elhihetitek, néha gondolkodoka dolgokon.

De lehet, hogy azért mondta, mert neki ciki lett vna valamiért és nem akart megbéntatni. Vagy esetleg a machot akarta játszani, hogy neki csak bizonyos "paraméter" feletti csajok kellenek és válogat, mert esetleg megteheti(nem úgy mint én:D) Én a 16/F fejemmel ezekre tok következtetni. Senkit nem akartam megbántatni meg ilyenek.

2009. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát nem vagytok egyszerű esetek XD

szóval..ja. Ne várj rá sokat, max mittomén 1 hónapot. Nyomulj rá, aztán ha nem veszi a lapot, akkor hagyd. Azán ha mégis meggondolja magát, és akar tőled valamit, akkor már ne utasítsd el lécci, mert ha már ennyit szenvedtetek, járjatok végreeeeee

2009. szept. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!