Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, miért az a srác kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, miért az a srác kell nektek aki már egy csajjal megy az utcán, vagy érkezik egy helyre?

Figyelt kérdés
Ha nővel van a srác, már egyből felfigyelnek a csajok, ha csak egy férfi "falka" akkor már nem olyan érdekes.
2011. ápr. 4. 14:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Versenyszellem és az hogyha szép nővel van akkor biztos jó srác? Mert ha igen, akkor buták vagytok.
2011. ápr. 4. 14:54
 2/9 anonim ***** válasza:

Én soha nem venném el más pasiját,számomra sosem voltak érdekesek a foglalt srácok.Amíg nem volt barátom,csak az egyedülálló fiúk keltették fel az érdeklődésem.Egy kicsit túlzásnak érzem a kérdésed.Vannak ilyen lányok is,meg olyanok is.Elég nagy hiba lenne általánosítani.

21/L

2011. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó.Tisztelet a kivételnek.Akkor igy kezdődik a kérdés, hogy "Csajok egy nagy része, miért az a srác kell..."
2011. ápr. 4. 14:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a nőknek automatikusan vonzó lesz egy olyan srác, aki a többi nőnek is tetszik. Próbáld ki, bérelj fel 2 ribancot és menj el egy klubba, a csajok fognak odamenni hozzád ismerkedni.
2011. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, nem lehet feltenni úgy a kérdést, hogy az még kicsit se hasson általánosításnak? Ez így elég gáz ám, hogy most rásütöd ezt minden nőre.


Sőt, kikérném ezt magamnak. A helyes megfogalmazás az lenne, hogy rákérdezel, miért ilyen néhány nő, mert páron észrevetted ezt.


Én konkrétan nem vagyok ilyen. Nem szeretem más pasiját lenyúlni, mindig is távol állt ez tőlem. Viszont igazad van, ismerek olyan lányt(konkrétan egyet, aki már-már brutális szinteken műveli ezt az ipart), aki elég szép, viszont folyton egyedül volt. Na, miért? Mert csak játszotta az eszét a fiúknak, mindenkinek, ezért a pasik nem vették őt komolyan. Aztán elkezdte őt érdekelni a párkapcsolatban lévő pasik. Mindig olyan pasinak a közelében legyeskedett, akinek volt barátnője. Nekem két barátommal kezdett ki, miközben én nem voltam jelen. Szerintem azért csinálta, mert azokban a pasikban nagy valószínűséggel azt látta, hogy "ha ő kell valakinek, nem lehet rossz".

2011. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
"miért ilyen néhány nő, mert páron észrevetted ezt" azér ez kevés, hogy néhány.Sokan vettem ezt észre, talán túl sok nő ilyen.És most nem feltétlenül lenyulásról beszélek.A csaj lehet haver csaj a baráti körből, nem feltétlenül feleség, barátnő.
2011. ápr. 4. 15:09
 7/9 anonim ***** válasza:
Hm. Magamból kiindulva, ha látok egy lányt egy sráccal, általában összemérem őket. Ki szebb a maga nemében, melyik szimpatikusabb..stb.
2011. ápr. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én magamból kiindulva tavaly nyáron totálisann belebolonddultam egy olyan pasiba, akinek volt barátnője, de csak az után tetszett meg, hogy láttam a csajjal. annyira szépek voltak együtt és csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire lennék a lány helyében. de persze csak jóval az után próbálkoztam miután szakítottak.
2011. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gabriell88 ***** válasza:

Mikor az ember párkapcsolatban él, boldogabb, felszabadultabb.Más hormonokat kezd el termelni,ami a másik nem számára vonzóbbá teszi az egyedet.Ez nem csak a férfiakra, hanem a nőkre is ugyan úgy jellemző.Ezért van az, hogy mikor az ember szingli, többet foglalkozik magával, ergó talál magában olyan hibákat is, amit csak ő lát, míg ha párkapcsolatban van akkor ezek háttérbe szorulnak, hisz az esetek többségében inkább a párunkra figyelünk.Ha az ember boldog, kiegyensúlyozott, meglátszik az arcán a mozdulatain, ami a másik nemnek vonzó.Tessék ez a magyarázat

22/L

2011. ápr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!