Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn miért nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért nem válaszol egyetlen lány sem a levelemre?

Figyelt kérdés
Pedig nem sablon leveleket gyártok kezd kicsit kiábrándítani a helyzet
2011. ápr. 3. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

19.58-as vagyok.

Még mielőtt beindulna a pocskondiázás, elmondom, hogy a fenti gondolat nem saját... Egy csaj mesélte el... Bizony, egy-egy szakítás után jólesik fölregisztrálni, s kapni a tucatnyi levelet... Aztán ha megunta, törli magát, és visszamegy a valóvilágba. (Mármint az igazi valóvilágba.)

Ezt mesélte.

2011. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hát azért tényleg van kivétel pl én mindig válaszolok minden levélre! Persze csak akkor nem ha valami perverz dolgot írnak! 17L
2011. ápr. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

20:06

Mert te biztos csúnya vagy, és nagyon reménykedsz... :)

2011. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is neten ismerkedtem (nem vagyok bombanő, de nem is vagyok -hogy úgy mondjam- rusnya). Sok levelet szoktam kapni, de kb csak felére válaszolok. Sajnos sok pasi kudarcként éli meg, hogy nem kap választ, és én tisztába vagyok vele, hogy nekik nehezebb, mert mi csak kiválasztjuk a bőségből a nekünk szimpatikusat, ők meg hódítanak, és hódítanak, és sokszor hiába....

Az, hogy nem sablon levél, még nem jelenti azt, hogy jó. Ezekszerint nem jó. Vagy nem jössz be nekik külsőre....

Ne add fel. Ja és: SOHA ne panaszkodj nekik. Az utálatos....:S

24/L

2011. ápr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Kezdem utálni a nőket...S
2011. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

nem a nőket kéne hibáztatni a sikertelenségeid miatt. Legalábbis nem kéne általánosítani!

24/L

2011. ápr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van... balf@sz vagyok, de leszek egyszer a csúcson!:)
2011. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

nem panaszkodom nekik nem sajnáltatom magam nem érzem h rusnya lennék és tényleg van abban igazság h csak hecc miatt vannak fent. Köszönöm a válaszokat.

Ezek után h erre fény derült h csak ego növelés miatt vannak fent. többet kell kimozdulnom és keresnem :)

2011. ápr. 3. 21:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát attól függhet hogy miket írkálsz nekik..meg lehet hogy már felse járnak az oldalra.
2011. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!