Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem zavarna ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem zavarna ha egy srác inpotens?

Figyelt kérdés
Valamiért úgy érzem, h engem még ez sem érdekelne ha valakit igazán szeretnék. Még mások szóba se állnak egy ilyen sráccal. Miért gondolom így?
2011. ápr. 3. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Mert rendes lány vagy.:D

17F

2011. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hidd el h érdekelne egy idő után.

Ez meg nem rendes lány,nem rendes lány téma.

Egy normális csajban épp az, h dolgoznak a hormonok:D

2011. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
utolsó: attól még nem lesz senki normális, hogy dolgoznak benne a hormonok, ez édeskevés a normalitáshoz
2011. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hosszútávon egy egészséges felnőtt embert igenis zavar az,ha a párja impotens,vagy túl pici Neki,és képtelen kielégíteni,stb.Azért,mert a szexualitás egy kapcsolat szerves része.Sajnos ez egy idő után mindenképp problémát szül.
2011. ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó akkor gyakorold még kicsit a szövegértést okostojás.
2011. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem sem zavarna, de engem azért nem mert nem tartom fontosnak a szexet, nem vágyom rá úgy mint mások, pedig se beteg nem vagyok se semmi... csak úgy érzem ennél jóval többet ér ha megölel, megcsókol, beszélget velem...stb.


De hogy te miért gondolod így azt neked kell tudnod.

2011. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert most nincs senkid és bárki jó, nem elítélendően mondom, de ha majd megint lesz már nem fogod így gondolni. Nagyon kevés impotens férfi van szerencsére, nem valószínű hogy éppen te fogsz majd ki egyet. Amúgy attól is függ hány éves vagy, bár ha már ilyenen töröd a fejed akkor már 18on felül kell légy. És egyébként ez rendes gondolat tőled.

26 ff

2011. ápr. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elárulom, hogy 15 éves vagyok.
2011. ápr. 4. 13:41
 9/9 anonim válasza:
Mert szűz vagy.
2011. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!