Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem korai még társat keresnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai még társat keresnem?

Figyelt kérdés

A kisfiam 9 hónapos, és amikor 2 hónapos volt az apuka elhagyott minket...

Már most egyre jobban érzem azt hogy hiányzik valaki az életemből...de nem csak a szexért. A szüleim viszont azt mondják ráérek még. Talán igazuk van, mert tényleg minden percemet a picivel töltöm, de mégis hiányzik valaki. Más is van így? 23 vagyok


2011. ápr. 3. 17:42
 1/6 anonim válasza:
itt vagyok én neked 24 éves egyetemista vok :D
2011. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt te érezheted igazán. A szüleid elmondhatják a véleményüket, de itt csakis a te érzéseid döntenek. Én nem találom korainak.
2011. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én eltudnálak fogadni a kisfiaddal igy. Ha 1 hónapos állapotosan mondod akkor is elfogadnálak.34F
2011. ápr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen két külön dolog a kisfiaddal való kapcsolatod, meg egy pasival való kapcsolatod, nyilván utóbbira kevés időd lenne mostanában, de biztos vannak pasik akik így vannak vele és még nagyon fiatal vagy szóval rá is érsz, de butaság is szerelem nélkül élni, ha lehet azzal is.
2011. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesM111 ***** válasza:

Szia!

Hosszú távra egy normális társat találni gyermekkel nagyon nehéz feladat, számtalan dolog elcseszheti.

Szerintem keress "társat", mert nem rossz dolog, de közben soha ne feledd, a gyermeked az első.

2011. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha keresel arra figyelj hogy értelmesebb férfiaknak nagyon imponál hogy jó anya vagy a gyermekeddel és szereted. Eleinte persze kell egy kis extra figyelmet a pasinak szentelni hogy megfogd, de ha sínen vagy már akkor megértik hogy a gyerek mindig elsőbbséget élvez. Engem így hálóztak be. Csak aztán el is hagytak.

26 ff

2011. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!