Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelmük a társkeresőknek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelmük a társkeresőknek?

Figyelt kérdés

Társkeresőn regisztrált lányok! Ti szoktatok keresgélni ezeken az oldalakon vagy csak regisztráltok és várjátok az érdeklődő leveleket? Csak azért kérdem, mert már egy jó ideje fönt vagyok és még soha senki nem keresett meg. Akinek pedig én írtam az persze megtisztelt azzal, hogy a mai napig nem válaszolt.

Az ilyen oldalakon is az álompasikat keresitek?


25/F


2011. ápr. 3. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
A lányok nem fognak őszintén válaszolni, helyettük megteszem én: igen, aki csúnya, az társkeresőn se kell senkinek.
2011. ápr. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A társkeresőkön is vannak olyan szolgáltatások, amikkel fel tudja hívni egy nő egy férfi figyelmét anélkül hogy levélben keresné meg.

De egyébként a való életben sem a nő megy oda a férfihez, ezért a társkeresőkön sem fordul elő szinte soha hogy a lány írjon a férfinak.


És ja, a nők pont úgy a számukra álompasit keresik, mint ahogy te is az álomnőket magadnak.

2011. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lány vagyok és őszintén fogok válaszolni. Mégis mi értelme lenne kertelni egy anoním oldalon?!

Az első válaszához annyit fűznék hozzá, hogy a szépség relatív... Tehát a "ha csúnya vagy nem kellesz senkinek" itt elveszti az érvényét, mivel nincs olyan ember, akit mindenki szépnek, vagy mindenki csúnyának lát.

Én kb 1-1,5 hónapja vagyok fenn egy társkereső oldalon, előtte sosem voltam. Nézelődtem én is, de valamiért senkinek sem írtam... Nekem eléggé sokan írtak, és én sem válaszolok mindenkinek. Mondjuk a negyedüknek csak, de nem kinézet alapján, és ezt a legőszintébben mondom... Hanem az első üzenetük alapján. Mennyire tűnnek intelligensnek, mennyire magabiztosak...ezeket próbálom megállapítani. Ebből a néhány srácból 2-vel jutottam el odáig, hogy rendszeresen beszélgetünk, az egyikkel találkoztam is. Kettőjük közül egyik sem egy adonisz, legalábbis nem az a tipikus ideál, de valami megfogott bennük, szimpatikusak.

Szóval nem kell ilyen-olyan külső adottságokkal rendelkezni ahhoz, hogy találj olyan lányokat, akik szóba állnak veled...

Sok sikert!

2011. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sajnos így van, a társkeresők már rég nem arról szólnak hogy azoknak találjanak kapcsolatot akik az életben nem elég sikeresek ezen a téren. Manapság mindenki felregisztrál nagy elvárásokkal. Tele van csajokkal akik felraknak magukról sok csinos meg akár még durvább fotót és kapnak sok levelet de egyikre se reagálnak. Azt várják hogy majd itt találja meg őket a herceg fehér lovon. Sőt még az átlagos csajok is hasonló elvárásokat tűznek ki. Mondjuk annyiba meg tudom őket érteni hogy én is láttam már elég csúnya lányokat ilyen oldalakon, és én is inkább kerülöm ha nem fog meg, annak ellenére hogy én se vagyok a szépségemről híres. Mindenesetre a társkeresőknek már rég nincs semmi értelme, nagyobb eséllyel fogom meg valamivel élőben a lányt mint pár beállított képpel meg internetről bemásolt vicces szövegekkel. Ahogy neked is azt ajánlom hogy hagyd ezeket az oldalakat. Maradj fent rajtuk néha lépj be hogy ott legyél a sorban ha keres valaki, és hátha valaki rád talál, de ne görcsöld magad rajta. Élőben tudod kompenzálni a külsőd a személyiségeddel, de társkeresőn a képek döntenek, kicsit fura ez. A rendszer úgy lett kitalálva hogy a szépek és sikeresek megtalálják a párjukat az életben, még azok akiket mondjuk a külső korlátoz interneten találnak rá a nagy ő-re. Erre kezd kicsavarodni az egész. A szépek nem találnak az életben kapcsolatot mert egy éjszakásra kellenek max, még interneten jobban meg tudják szűrni hogy kivel akarnak valamit. Még az átlag alattiak vagy csúnyák(ki minek érzi magát) előbb talál az életben párt ahol megjelenik a személyisége mint egy steril érzelem mentes oldalon.
2011. ápr. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1.Rossz leveleket írtál, gondolom ilyet, hogy szia, ismerkedünk stb....

2.Sok csaj csak egó növelés miatt van fent, látják hogy mennyien írnak nekik és bókolnak, ez egy undorító dolog.

3.rossz csajoknak írtál

21f

2011. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbálkozom ilyen oldalakon, de semmi értelme. A legtöbb csaj csak egó növelés céljából van fent.

20/F

2011. ápr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam fent már társkereső oldalon, és tényleg, kevesen írnak vissza. Nem csak 1 soros üzeneteket írtam, és a képei alapján normális lányoknak, nem plázacicáknak és nem olyanoknak, akik mindenüket mutogatják már a képeken. 10 elküldött levélből (különböző személyeknek persze) kb. csak 3 válaszolt (abból 1-2 elutasító, de legalább becsülöm, hogy visszaírt). Másik társkeresőt is kipróbáltam, de ott is kijött, hogy 10-ből 3 válasz.

Szóval, ha levelet írsz, elvileg ~30% az esély a válaszra, szinte függetlenül attól, hogy milyen lánynak írtál.

2011. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Én próbálok mindig kulturált lenni de most egy röpke pillanatra levetkőzöm ezt a szokásomat. Aki nő létére legalább egy árva szót nem bír visszaírni az egy bunkó.
2011. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát én általában várok mert ugye a fiúnak kell kezdeményezni. és nem mindegyik levélre válaszolok...nem tudom miért..talán mert utálok elutasítani embereket, mert az szar érzés :/
2011. ápr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 12:27, ezt magamra vettem (3. vagyok), és talán nekem is céloztad, és tudod, igazad van... Bunkóság.

De szerintem ugyanakkora bunkóság lenne béna lerázós dumával, vagy komolyabb indok nélkül elküldeni bárkit. Viszont van, hogy egy ember szimplán nem szimpatikus, és én magam sem tudom az okát, hogy miért nem vagyok rá kiváncsi...

2011. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!