Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki mindig is tetszett, de régebben még kis tejfelesszájú voltam így nem tudattam vele, úgy Kb. Fél éreztetem vele erősebben. Sokat beszélgettünk ősz óta és egy pár hete be is vallottam, hogy mi a szitu. Ő enyhén elutasított, azt mondta, hogy egyáltalán nem vagyok neki közömbös, meg semmi baja nincs velem, csak szerinte nem illenénk össze. Mondhatjuk, hogy 1-0 neki... Ki tudok valahogy egyenlíteni szerintetek? Pedig úgy érzem van esélyem, mert szerinte jó fej vagyok, hatalmasakat nevet rajtam (úgy érti, jó humorom van), sportolok, hülye sem vagyok és szerinte csúnya sem vagyok... Akkor? :-S | 15/F, a lány pedig 2 hónappal idősebb nálam. Nem nagyon leszek gépközelben, mert meccsem lesz, úgyhogy előre köszönöm a válaszokat!:-)
2011. ápr. 3. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
hát nehéz lesz, az biztos, de szerintem ne add föl, én is voltam már lehetetlen helyzetekbe ahonnan végül jól jöttem ki. beszélj vele még sokat és legyetek együtt, hátha összejön. sok sikert ;)
2011. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi:-)
2011. ápr. 4. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
figyelj egy buliba itasd le, smárold le, és ennyi... utána úgyis többet fogtok beszélni.. vagy majd ő beszél a kukikáddal..
2011. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne törd magad keres màs csajt
2011. ápr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!