Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha egy ilyen levelet kapnátok?

Figyelt kérdés

A levél, amit facebookon kaptam, gondolom mert nem tudja az e-mail címemet, amúgy 14 lány vagyok:


Kedves legszebb nemnek egyede, mely eme egyveleg legszebbje


E' percekben belevetem enmegem eme Neked szentelt levelembe, melyben egy kellemes helyre szeretettel elvezetlek, persze nem regvest, ellenben Kegyednek legmegfeleltebb perce nekem nem lesz rest.

Nem tehettem egyebet, meg kellett teremtenem eme verset, mert Kegyedet ezer meg ezer percben leltem egy-egy egyedek mellett. Szemedet kerestem heteket, ellenben szemed egyetlen-egyszer lelt engemet.

Eme levelem kellett, mert Kegyed lelke, mely eme remek-kerek szemek megett lehet, egyetlen egy nem lehet: rettenetes; nekem esmeretlen.


Egyet leszegezek:

-Esetleg Kegyed kellemetlen helyzetbe keveredett levelem terhe mellett, esedezem, lelkem ez esetben cseppet sem lesz fergetegesen kedvtelve.


Tetszett, nem tetszett eme remek, szeretne, nem szeretne egy-egy fergeteges percet nevetve velem kettesben, tegyen megy nekem egyet: legyen kellemes, ez esetben kedvtelve leszek; kellemetlen, e' helyzetben kedvem szegem, eltelel rengeteg perc... elfelejtem; de egy levelet szenteljen nekem! Nem kell eme nyelven.


Kelt: Elmebetegek estje megett nem teljesen kereken ezer perccel, de ne rettegjen, nem vezetem meg. Persze nevethet enmegemen, de eme "eszperente-zene" melyet szereztem, nem erre teremtetett.


Legyen kellemes estje!

Nevem e helyre nem vethetem

Persze jobban volt formázva. Szerintetek nem túl nyomulős?


2011. ápr. 2. 22:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

micsoda fordulatok, ez jobb mit a Barátok közt:D

egyébként, emebertől függ h tetszik-e, én felvágnám az ereimet, de itt előttem vkinek bejött:)

az tuti h ez legalább egyedi...;)

2011. ápr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Akkor most küldjem, vagy ne?
2011. ápr. 2. 23:16
 13/20 anonim ***** válasza:
Háát, elősször is tisztázzuk a te nemed, a választottad nemét, elletve a korotokat. Csakmert mostmár nemtudom mit higgyek el...:D
2011. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ha már ennyit szenvedtél vele, akkor érdemes lenne elküldened. nyilván azért is irtál ilyet, mert úgygondoltad hogy bejöhet neki. hajrá
2011. ápr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Korom 14, az övé is, ált suli 8-os évfolyamtársak vagyunk. Nemem fiú, öré lány :)

Köszi a bíztatást!

2011. ápr. 2. 23:21
 16/20 anonim ***** válasza:

jah, küld el...

vesztenivalód nincs, egy próbát simán megér...

még mindig jobb ha visszautasít, mintha utánna hetekig azon agyalsz h mi lett volna ha...

Külde el;)

2011. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Hát jó, elküldöm, azért még várom a véleményeket, ki mit szólna hozzá :)

Lányok közül ki jönne el? :p

2011. ápr. 2. 23:29
 18/20 Argloss ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen lány... Ha olyan akkor kinyomtatja és az egész suli rajtad fog röhögni.. Ha meg nem akkor lehet, hogy lesz belőle valami. :)
2011. ápr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Tényleg, erre nem is gondoltam :(

De ő nem olyannak tűnik.

2011. ápr. 3. 00:04
 20/20 anonim ***** válasza:

erre ezt kell felelnem: rettenetes

csak vicc sztem nagyon jó bírom az eszperente nyelvet

2011. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!