Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire "gáz" az, hogy 4 és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "gáz" az, hogy 4 és fél éve nem volt kapcsolatom? 22/F

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul....:(
2011. ápr. 2. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Nekem 30 éve nem volt kapcsolatom. Viszont 3 órája, hogy utoljára szexeltem. Szerintem nem vagy gáz.


74/F

2011. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz.

Azt hogy mit csinálsz rosszul, nem tudom. Lehet, hogy nagyon akarod, ezért nem sikerül. De bármikor bejöhet, olyan, mint az ötöslottó. Csak nagyobb rá az esély.

Amikor már nagyon kétségbe leszel esve, feladod, akkor jön majd az igazi, meglátod.

2011. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Görcsösen akarom ez igaz.... de hát annyira jó lenne már...:(
2011. ápr. 2. 16:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.Majd ha megtalálod az igazit,eszedbe sem fog jutni ez a 4 év "szünet". 20/N
2011. ápr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg ki szemében "gáz"?Szerintem senkinek sem kell megfelelned,csak magadra hallgass!Ha pedig bárkinek bármi véleménye van ezzel kapcsolatban,ha negatív,arra ne adj!

Utolsó válaszoló

2011. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát vannak azért lányok (és azért fiúk is) akik amikor megkérdezik, hogy mióta nincs barátnőm és megmondom, hogy több, mint 4 éve, azért meresztgetik a szemüket.... És picit már én is gáznak érzem.... mindenkinek párja van, nekem meg semmi...
2011. ápr. 2. 17:39
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak amiatt keresnél valakit,hogy megfelelj másoknak,te járnál rosszul!Szerintem ne foglalkozz az ilyen "jóindulatú" emberekkel.Az is kérdéses,hogy vajon akik beszólnak,nekik mennyire van rendben a magánéletük,hogy másokat felülbírálnak?

Megint utolsó

2011. ápr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy mennyire van rendben ezen személyek magánélete, de már engem is kcsit zavar ez az állapot, aminek nem tudom, hogy mikor lesz vége...
2011. ápr. 2. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Járj el több helyre,ahol lehetőséged van ismerkedni!Lehet,hogy túl sokat vagy otthon,vagy olyan körökben,akikkel nem tudsz ismerkedni! U.a.
2011. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!