Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Járnátok egy olyan fiúval?

Figyelt kérdés

egy olyan fiúval (19éves) akinek kisebbségi komplexusa, nincs önbizalma nem mer kimenni az utcára se és semmilyen képzettsége sincs, ha nektek van szakmátok,érettségítek és van kocsitok, és ráadásul 2évvel idősebbek vagytok.


19éves férfiú Kaposvárról


2011. ápr. 2. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak olyannal járnék, akibe szerelmes vagyok. Ez pedig független a felsorolt tényezőktől, úgyhogy igen, benne lehetne a pakliban. 20L
2011. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nem.
2011. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Mivel én is ilyen vagyok, ilyen félősebb és kicsit önbizalomhiányos nem hiszem, hogy valami jó is kisülhetne ebből. Lehet melléd egy magabiztosabb csaj kellene, aki éltetne.

De, ha ott lennénk, hogy összeismerkedtünk valahogy meg beszélgetnénk akkor nem hiszem, hogy ezek számítanának azok után, hogy megismerkedtem veled és tetszel is.

2011. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez most egy társkereső hirdetés?


Mert ha nem akkor miért nem kérdezed meg a kiszemelt 'áldozattól', nem mindegy mi mit mondunk?


- akarsz engem?

- nem.

- de a gyakorikérdéseken a többiek azt mondták hogy igen!

- ja, akkor igen.

2011. ápr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, sosem járnék fiatalabbal. Másrészről meg ha nem mer kimenni az utcára hogy akar megismerni?Még a boltba sem megy le tejért? Meg hogyhogy semmi végzettsége? Tanköteles volt 18 évig, vagy érettségijének, vagy szakmájának lennie kellene.
2011. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami pozitívumot csak tudsz mondani magadról?!
2011. ápr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Totálisan N E M ezt hogy képzeled xD
2011. ápr. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulsz, dolgozol? Ha nem, akkor biztosan nem járnék veled. Én mindkettőt csinálom, pedig gyűlölöm azt is, ha csak rám néznek, mert egyből az jut eszembe, hogy a külsőmön szörnyülködnek. Van nekem is kisebbségi komplexusom rendesen. Ismerkedni sohasem tudtam, de attól még vannak kötelességeim, és vannak céljaim. Aki nem így gondolkozik, azt én elkerülöm.
2011. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!