Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok járnátok 1 pattanásos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 1 pattanásos arcú fiúval?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyire pattanásos?
2011. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak sincs nagyon szép bőre, de engem ez nem túlzottan zavar, mert az összképbe nem "ront" bele, szinte észre sem veszem. Ha csak arra koncentrálnék, természetesen nem járnék vele..
2011. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én anno nagyon szerelmes voltam egy ilyen srácba és igen,szívesen jártam volna vele :) Akkor én nem kellettem neki
2011. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26L
2011. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meghúzok egy határt a pattanásos, és az igénytelen között. Mert ha nagyon pattanásos, de jár kezeltetni, akkor oké, de ha nem törődik a bőrével amikor kellene, és undorító gennyes pattanások vannak az arcán, attól hányingerem van. Szóval nálam nem kizáró ok, de az igénytelenség igen.

18l

2011. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jajj menjetek már kiscsajok!


Soha életemben nem voltam pattanásos, se ronda, se bunkó, se hülye, mégsem álltak szóba se velem....

2011. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sok ittis a kamus ku..a.Még neten is hazudnak,pfff.
2011. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 missjahh válasza:
az a baj hogy csak név nélkül. élőben nem így megy. tapasztalat. a kutya se járna velem vagy más pattanásos taggal.
2012. jan. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!