Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 körüli pasik milyen randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 körüli pasik milyen randira mentek el szívesen?

Figyelt kérdés
séta pl egy parkban, cukrászda, mozi...
2011. ápr. 1. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
olyanra mint egy 30 körüli
2011. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első randi?

Étterem vacsora,Mozi,Séta a holdfényben,Szex a lakásomon vagy csak borozgatás.

2011. ápr. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
késdobáló kocsma...de majd cukrászdába, azt, majd ha fagy
2011. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valami parkba
2011. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy jó randi lenne ha úgy fél nyolc körül felszedném a 86- ford fiestámban, egy kis törölközöt raktam a lukas ülésre hogy szebb legyen. Bekapcsolnám az estére speciál készült cd, néhány új számmal, és néhány a elmúlt évekböl. Egy ilyen keverék szerüsség.

Meg kérdezem persze hogy van, meg ilyenek, mondom hogy jól néz ki. Elkezdek menni befelé a városban, kint a külvárosban szedtem fel, ilyen családházban lakik.

Kicsit beszélgetünk, majd megkínálom egy kis cukorkával ami a kesztyü tartóban található.

Eldöntöttük hogy megyünk fel a várba (Budapesti vagyok) hogy valahól a közelbe parkolok, és aztán felmászunk a hegyre. Fent a várba, már kezd sötétedni, és a fények a lánchídról nagyon szépen villognak a dunában.

Egy cigány hegedüs a háttérben hegedüzik. Itt elbeszélgettünk egy jó ideig, legalább 2 órát, de talán csak másfél, nem néztük meg az órát.

Meg kérdezem hogy éhes e, igen mondja. Valahól megálunk egy kis kaját, csak mc donáldsz, és ilyen kis lángos helyek vannak nyitva, a közelben. Hogy vesszünk pár sajtburgert és a kocsiban megesszük. A cd már elkezdet újra játszani a számokat. Meg dicséri hogy mien jó zenét halgatok, köszönöm, jól esik.

Hirtelen csörög a telefonja, az apja, kérdezi hól van, késö éjjel van, és hát agodtak érte.

Gyorsan haza visszem, és kint vár az apja a kertben.

A lány mielött túl közel érünk, ad nekem egy puszit az arcomra, hívjál majd holnap mondja.

Meg álok a ház elött, a lány beszalad, az apja int nekem hogy ne menjek el, beül, a törölközö sajnos lecsúszot a padlóra, hogy rá ül a lukas ülésre. Gáz, most tuti hogy a nadrágja piszkos lett, de majd valahogy pótolom. Az apja kérdezi kérdezi mi a szándékom a lányával, hól voltunk meg ilyenek. Szerinti túl nagy a kórkülönbség köztünk, mivel a lány most lett 15.


Végül haza enged, és lefekszem kicsit aggodtan, de a lány sms´je jól eset.


20/F

2011. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Parki séta, mozi
2011. ápr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!