Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem tudok en versenyezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok en versenyezni amikor meglatom h a kiszemeltnel mas is bekerul a kepbe?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudok olyankor mit csinalni, pl. tetszik egy srac es ugy erzem enis neki es alakul a dolog de egyszercsak ha feltunik valaki mas,ugy ertem ha ugy erzem h mas is bejon neki akkor egybol mintha lemondanek rola es teljesen elbizonytalanodok. Most is van valaki aki bejon es sokat beszelunk meg minden de ugy latom kepbe kerult egy masik csaj is, lehet h az neki nem is kene annyira es csk lepnem kene, de en ugy erzem h na akkor ennyi s kesz. Ott lesz buliban de en sose tudtam masokkal versenyezni es nem tudom mit kene csinaljak h engem valasszon. 19/L
2011. márc. 31. 13:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tanacs h masnak h sikerult elcsabitani valakit ugy h voltak vetelytarsai?
2011. márc. 31. 13:53
 2/5 anonim ***** válasza:

*ha ugy erzem h mas is bejon neki akkor egybol mintha lemondanek rola


Azért csinálod, mert van eszed.

Elcsábítani csak azt lehet, akinek bejössz, és akinek TE jössz be. Ha te jössz be, nem kell versenyezni. Ha meg nem jössz be, küzdhetsz, de csak annyit érsz el vele, hogy hülyét csinálsz magadból.

2011. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit is mondjak erre, orulj hogy lany vagy... en sajnos ferfiben vagyok ilyen, es szanalmasnak tartom. De nem tudok mit csinalni, annyiszor utasitottak mar vissza, hogy teljesen eselytelennek tartom hogy engem valasztana barki is, ha massal is lehet, egybol azt latom hogy a masik mennyivel jobb nalam, es osztonosen visszahuzodom :(

Volt hogy neha probalkoztam igy is, de soha nem engem valasztottak, ez meg csak megerositett ebben.

2011. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na hat enis igy vagyok mint az utolso, hogy sose engem valasztottak eddig se es altalaban olyan esetekben amikor mindenki megmondta h jobb vagy a masiknal ez egyertelmu es megis. Akkor valami gaz van velem,mert allitolag nagyon jol nezek ki:( de ez ugy elkeserit. Az elsonek: nem olyan egyertelmu azert hogy az embernek ki kell, vannak akik tobb emberrel flortolnek de vegul valakire azt mondjak o kell nekem! Csakhogy en mar az elejen feladom...mert otletem sincs hogyan viselkedjek h ne egjek be
2011. márc. 31. 14:09
 5/5 A kérdező kommentje:
addig nagyon jol megy amig nem tudok rola h massal is kedves lenne
2011. márc. 31. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!